Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Slavē sētnieci par godprātīgi paveiktu darbu

RŪTA KĀRKLIŅA

Laikraksta “Ziemeļlatvija” redakcija saņēma telefona zvanu no kādas valcēnietes, kura dzīvo daudzdzīvokļu mājā Domes bulvārī 1. Viņa ar laikraksta starpniecību lūdza izteikt pateicību ilggadējai Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas sētniecei Rūtai Kārkliņai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stāstot par viņu, valcēniete atzina, ka, zinot šīs ziemas mainīgos laikapstākļus, sētniece paspējusi jau pirms darba dienas sākuma notīrīt un ar kaisāmo materiālu nokaisīt ietves. Zvanītāja atzina, ka daudzi publiski peļ sētniekus, bet ne viss ir tik slikti, kā izskatās. Valcēniete uzskata, ka R. Kārkliņa ir pelnījusi Valkas novada pašvaldības augstāko apbalvojumu – Pateicības rakstu.

Jāpiebilst, ka 2022. gadā R. Kārkliņa jau saņēma šo apbalvojumu. “Ziemeļlatvijā” bija publikācija: “Rūtai Kārkliņai ir jau 72 gadi, no kuriem 13 nostrādāti Valkas pilsētas teritorijas sakopšanā. Nosaucot teritoriju, kurā katru dienu čakli jāstrādā, apzinos, ka tā nav nekāda joka lieta, īpaši laikā, kad jāgrābj salijušās un smagās lapas un ziemas sezonā jāšķūrē sniegs un jānokaisa ietves un laukumi. Sētniece rosās Tirgus ielā, Domes bulvārī, uz Gaisa tilta, teritorijā pie piemiņas akmens 1941. gadā izsūtītajiem uz Sibīriju, kas atrodas netālu no bijušās Valkas dzelzceļa stacijas, un bērnudārza apkārtnē.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.