Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Skolotāja Līga Bukovska saņēmusi Atzinības krusta pirmās pakāpes zeltītu goda zīmi

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, Rīgas pilī notika augstāko valsts apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija. Ar Atzinības krusta zeltītu goda zīmi apbalvota Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas direktora vietniece izglītības darbā, vēstures un sociālo zinību skolotāja Līga Bukovska (par ilggadēju ieguldījumu izglītības un novadpētniecības darbā, skolu jaunatnes patriotiskajā audzināšanā).
Uz Rīgas pili kopā ar L. Bukovsku bija ieradusies arī Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas direktore Ieva Zariņa, kura skolotāju Līgu izvirzīja šim augstajam apbalvojumam. “Apbalvojumam mani izvirzīja Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas direktore Ieva Zariņa un bijušais jūras kara flotes virsnieks, viceadmirālis, Latvijas Republikas Nacionālo bruņotos spēku komandieris Gaidis Andrejs Zeibots. Viņš ir arī mūsu skolas absolvents, pazīstu viņu daudzus gadus, viņš zina mani un manus darbus,” atklāj L. Bukovska un atgādina, ka Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola ir Cēsu pulka skolnieku rotas ceļojošā piemiņas karoga tradīciju turpinātāja. Karoga saglabāšanas un atbalsta sniegšanas ekspertu komisija brauc iepazīties ar patriotisko audzināšanu skolā. Tās laikā skolēni komisijai prezentē veikumu patriotisma audzināšanā mācību gada laikā. Patriotiskā audzināšana ir skolotājas Līgas lauciņš, un šis ir tikai viens no daudzajiem darbiem, par kuru viņa ir tikusi pamanīta un novērtēta nu jau valsts līmenī. Vēl viņa aktīvi iesaistās skolēnu sagatavošanā konkursiem, olimpiādēm, erudīcijas un radošiem pasākumiem, kā arī piedalās sabiedriskās dzīves aktivitātēs gan skolā, gan Gaujienas pagastā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.