Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Skolēni tiek aicināti pieteikties ēnot Smiltenes novada pašvaldību darbiniekus

2024. gada 4. aprīlī norisināsies “Junior Achievement Latvia” ikgadējais karjeras pasākums skolēniem – Ēnu diena. Pasākuma laikā Smiltenes novada pašvaldība jauniešiem piedāvā iepazīties ar vairāk kā 50 dažādu profesiju pārstāvjiem un viņu ikdienas darbu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes novada pašvaldība, tās iestādes un struktūrvienības skolēniem piedāvā ēnot dažādas profesijas, kā, piemēram, Smiltenes Mūzikas skolas direktori, Tūrisma informācijas centra vadītāju, Smiltenes Bērnu un jaunatnes skolas futbola treneri, jaunatnes lietu speciālisti, karjeras konsultanti, komunikācijas speciālisti, informācijas tehnoloģijas speciālistu, projektu vadītājus un daudzas citas profesijas. Aktuālais ēnas devēju saraksts Smiltenes novada pašvaldībā un pieteikumu iesniegšana atrodama ŠEIT.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstams, bet Latvijā – biznesa izglītības biedrības Junior Achieviement Latvia (JA Latvija) preču zīmē reģistrēts pasākums, kura mērķis ir uz vienu dienu iepazīties ar kādas profesijas, nozares pārstāvi, lai palīdzētu skolēnam veikt izvēli par nākotnes profesiju un redzēt, kā faktiski tiek veikts darbs ikdienā. Tāpēc jauniešus aicinām izmantot šo iespēju un iepazīt savu izvēlēto nākotnes profesiju.

Lai pieteiktos par “ēnu” kādā no izsludinātajām vakancēm Smiltenes novada pašvaldības iestādē vai struktūrvienībā, aicinām aizpildīt pieteikumu publiskajā portālā www.enudiena.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumu iesniegšana skolēniem norisināsies 3. kārtās – no 1. līdz 4. martam, no 8. līdz 11. martam un no 15. līdz 18. martam.

Tāpat arī Smiltenes novadā iespēju ēnot piedāvā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, AS “Smiltenes piens” un AS “Sentor Farm Aptiekas”

Plašāka informācija skolēniem atrodama ŠEIT.

Pārsla Kupriša, Smiltenes novada pašvaldības, Komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.