Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Skolas slēgšanai nepiekrīt

Smiltenes novada deputāti pagaidām vēl nav izlēmuši, kāda būs vairāku novada mazo lauku skolu nākotne, tai skaitā – Variņu pamatskolas, taču priekšlikums ir šo izglītības iestādi ar 1.–9. klasi slēgt, saglabājot Variņos pirmsskolas grupas, bet Variņu pamatskolas audzēkņus no 2024. gada 1. septembra virzīt uz 8,7 kilometrus attālo Palsmanes pamatskolu.

Variņos tiktu saglabātas pirmsskolas izglītības grupas, kas kļūtu par Palsmanes pirmsskolas izglītības iestādes struktūrvienību.

Jau rakstījām, ka no 27. februāra līdz 26. martam Smiltenes novada pašvaldība publiskajai apspriešanai nodevusi Smiltenes novada izglītības attīstības stratēģijas 2023.–2028. gadam projektu.

Variņu pamatskolas reorganizācijas variants ir iekļauts uz šīs stratēģijas datiem balstītajā skolu tīkla attīstības scenārijā, kas saskaņots ar deputātiem 20. janvārī.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.