Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Skola2030” konferencēs 700 skolotāji dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem

Aprīlī visos Latvijas reģionos notiks “Skola2030” tiešsaistes konferences “Praktiski. Lietpratībai”, kurās gandrīz 700 skolu un pirmsskolu skolotāji dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem. Savukārt mēneša beigās noslēguma konferencē “Virzība. Sadarbība. Atbalsts. Lietpratībai” Rīgā runāsim par pārmaiņu vadību skolās. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai piedalītos konferencēs, iepriekš ir jāreģistrējas šeit. Šajā pat vietnē notiks arī tiešraides. Konferences vadīs TV raidījumu vadītāji Gustavs Terzens un Marta Selecka.

“Ar šīm konferencēm mēs gribam pateikt vislielāko paldies ikvienam skolotājam un vadītājam, kas strādā, lai pilnveidotais mācību saturs un pieeja tiktu iedzīvināti visā Latvijā – paldies, ka jūs turpināt darīt, risināt, padarīt ieraugāmu labo, paveikto, svinēt mazās uzvaras, it īpaši tagad – laikā, kad ir liela smaguma sajūta plecos,” uzsver “Skola2030” vadītāja Zane Oliņa, “Lielas pārmaiņas nenotiek ātri, tās prasa lielu pacietību un lielu darbu, un tieši tāpēc tik ļoti svarīga ir pleca sajūta, ko skolotāji var sniegt viens otram – mēs visi esam ceļabiedri, ir svarīgi to neaizmirst.”

Konferencēm tiešraidē aicināts līdzi sekot ikviens, kuru interesē, kā dzīvē tiek ieviestas pārmaiņas izglītībā – gan vecāki, gan valsts un pašvaldību darbinieki, gan mediji. Gandrīz 700 skolu un pirmsskolu skolotāji dalīsies ar savu unikālo pieredzi – savām metodēm un saviem risinājumiem. Katra no piecām reģionālajām konferencēm būs īpaša – tās programmu veido tikai attiecīgā reģiona pedagogu un izglītības iestāžu vadītāju pieredzes stāsti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmā no tiešsaistes konferencēm “Praktiski. Lietpratībai” ar virtuālo centru Rēzeknē notiks jau otrdien, 5. aprīlī; tajā ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies Latgales novada izglītības darbinieki. Vidzemes skolu un pirmsskolu skolotāju pieredzes stāstus varēs uzzināt 7. aprīlī, Zemgales – 12. aprīlī, Rīgas – 20. aprīlī, savukārt Kurzemes – 26. aprīlī.

28. aprīlī Rīgā notiks noslēguma konference “Virzība. Sadarbība. Atbalsts. Lietpratībai.”Tajā piedalīsies izglītības iestāžu un pašvaldību izglītības pārvalžu vadītāji, kā arī rīcībpolitikas veidotāji, savu uzmanību vēršot uz pārmaiņu vadību skolās. Noslēguma konferencē runāsim par jautājumiem, ar ko saskaras katras mācību iestādes vadītājs: kā būt skolai, kurā katrs bērns svarīgs? Kā būt skolai, kurā mācās visi? Kā būt vadītājam – skolas izaugsmes virzītājam? Kā radīt vajadzību, vēlmi un iespējas skolēnu profesionālajai izaugsmei?

Konferences notiek Valsts izglītības satura centra ESF projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” (“Skola2030”) ietvaros. Konferenču rīkošanu atbalsta a/s “Swedbank”.

Informāciju sagatavoja: Sanita Rībena

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.