Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Šķērsojot robežu, nebūs vairs jāpilda covidpass

Foto: Inga Karpova

Saskaņā ar Latvijas valdības lēmumu no otrdienas, 1. marta, ieceļošanai Latvijā paliek spēkā prasība pēc sadarbspējīga  Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta vai negatīva Covid-19 testa rezultāta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienlaikus atcelta prasība pildīt ieceļošanas anketu covidpass.lv. Savukārt prasība pēc ieceļošanas doties pašizolācijā ir atcelta jau no 16. februāra.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka Covid-19 pandēmijā Valkas novadā un Valgas pagastā deklarētajiem iedzīvotajiem reizi mēnesī covidpass.lv bija elektroniski jāaizpilda un jālejuplādē savā viedierīcē vai jāizdrukā papīra formātā ieceļošanas anketa. Šī prasība vairs nebūs spēkā, sākot ar 1. martu.

Valsts robežsardzes mājaslapā www.rs.gov.lv publiski pieejamā informācija liecina, ka no 1. marta ieceļošanai Latvijā nebūs nepieciešams būtisks iemesls, kā tas bija norādīts līdz šim. Vienlaikus ieceļotājiem būs nepieciešams un jo­projām notiks sadarbspējīgo sertifikātu un testu rezultātu kontrole, nodrošinot vienādas prasības ieceļotājiem neatkarīgi no ieceļošanas valsts. Ieceļotājiem no valstīm, kas nenodrošina sadarbspējīga Covid-19 testēšanas sertifikāta izsniegšanu, negatīvam Covid-19 testa rezultātam jābūt izceļošanas valsts valodā vai angļu valodā papīra vai elektroniskā veidā (viedierīcē).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.