Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Skatītājus sajūsmina Operetes teātra pirmais mūzikls “Mežrozīte”

Operetes teātra džūkboksa mūziklā “Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās” galvenās mīlnieku
lomas izdziedāja Dināra Rudāne un Dainis Skutelis. FOTO: INGA KARPOVA

16. februāra vakarā Valkas pilsētas kultūras namā Operetes teātris izrādīja savu pirmo multimediālo džūkboksa mūziklu “Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās”. Skatītāji, klausoties iemīļotās un populārās Maestro Raimonda Paula dziesmas, savītas romantiskā mīlas stāstā, un skatoties iestudētajās aizraujošajās dejās, aplaudēja un dziedāja līdzi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Operetes teātra māksliniekiem ir ne tikai skanīgas balsis, bet arī prasme dejot tā, ka skatītāji
sajūsmā – īsti profesionāļi.

Daudzi pēc izrādes atzina, ka sen neko tik muzikāli aizraujošu nebija dzirdējuši, tāpēc enerģijas lādiņš pietikšot ilgam laikam.

Operetes teātra mākslinieciskā direktore Agija Ozoliņa-Kozlovska pateicas Valkas publikai par līdzdziedāšanu, ovācijām, aplausiem un smiekliem, jo aktieri uz skatuves to sajūt.

“Valkā skatītāji bija brīnišķīgi. Izrāde ir dzīvs organisms, tāpēc viss, kas notiek uz skatuves, sasaucas ar cilvēkiem, kuri ir zālē. Šādos gadījumos izrāde elpo,” atklāj Operetes teātra radošais dzinulis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai pats Maestro zina par šī mūzikla esamību un pats to jau ir noskatījies.

“Protams, ka zina! Mēs sekojām viņa ieteikumam, ka mums noteikti ir jāiestudē kaut kas priecīgs un jautrs, jo cilvēkiem tas ir nepieciešams. Viņš par visu ir lietas kursā. Redzējis izrādi pats vēl nav, bet neatmetu cerību, ka tas notiks. Maestro ir ļoti labvēlīgs pret to, ko mēs Operetes teātrī darām,” atklāj mākslinieciskā vadītāja.

Aptaujājot skatītājus, visi atzina, ka mūzikla “odziņa” bija ne tikai Operetes mākslinieku skaistā dziedāšana, skanīgās balsis, bet arī enerģiskā un aizrautīgā dejošana. Komplimentus saņēma arī krāsainie skatuves tērpi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Operetē visi, kas dejo, arī dzied. Pati katru reizi priecājos par dejotājiem. Viņos ir tāda dzīvība,” atzīst A. Ozoliņa-Kozlovska.

Šai izrādei dejas iestudēja horeogrāfe Ieva Kemlere, bet kostīmus veidoja Antra Hanna Elerta un “Cinnamon Concept”.

Vidzemnieki šo mūziklu vēl var pagūt noskatīties 19. aprīlī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk foto un video – www.ziemellatvija.lv, sadaļā “Foto”: FOTO un VIDEO: Operetes teātris ar pirmo multimediālo jukebox izrādi “Mežrozīte” sajūsmina skatītājus – Ziemellatvija.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.