Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Skanēs gandrīz kā dziesmu svētkos

Ceļu pretī XXVII Vispārējiem latviešu dziesmu un XVII Deju svētkiem Smiltenes kultūras centra jauktais koris “LidoJums” uzsācis ar jaunu diriģenti Mārīti Junitu Apsīti (vidū no kreisās) un jaunu koncertmeistari Madaru Kalniņu (blakus). Publicitātes foto.

Šo sestdien, 18. martā, pulksten 17 Smiltenes kultūras centrā skanēs gandrīz kā dziesmu svētkos. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā ar tādu nosaukumu sadziedāsies trīs kori: Smiltenes jauktais koris “LidoJums” (diriģente – Mārīte Junita Apsīte, koncertmeistare – Madara Kalniņa), Rīgas kamerkoris “CANTUS” (diriģentes – Mārīte Junita Apsīte un Ieva Apsīte, vokālā pedagoģe – Inese Romancāne) un  Valmieras vīru koris “Imanta” (diriģente – Marika Rolmane, koncertmeistare – Līga Ivāne, vokālā pedagoģe – Solvita Eliņa). Skanēs dziesmas tikai no gaidāmo  XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII Deju svētku repertuāra, kori dziedās gan katrs atsevišķi, gan visi kopā.

Koncertu rīko jauktais koris “LidoJums” un Smiltenes kultūras centrs. Publikai tā būs iespēja redzēt un dzirdēt kori “LidoJums” atkal dziedam, un nu – kopā ar jauno diriģenti Mārīti Junitu Apsīti un koncertmeistari Madaru Kalniņu.

“Šī mūsu korim pēc pārtraukuma būs pirmā īsti lielā uzstāšanās (19. februārī “LidoJums” Smiltenes kultūras centrā kuplināja koncertu “Ceļā uz Dziesmu un Deju svētkiem” – redakcijas piezīme).  Esam ļoti priecīgi par gaidāmo koncertu un gaidām nākamos. Esam labi ieskrējušies,” teic kora “LidoJums” prezidents Normunds Līdaciņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī “LidoJums” ir šovasar no 30. jūnija līdz 9. jūlijam gaidāmo  XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII Deju svētku noskaņās, bet līdz svētkiem vēl ir daudzi mēģinājumi. Koriem priekšā vēl ir svētku noslēguma koncerta “Kopā Augšup”, koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” un senioru koru koncerta koprepertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skates.

Valmieras, Valkas un Smiltenes novadu koriem skate notiks 30. aprīlī Valmierā. No Smiltenes novada skatē piedalīsies astoņi kori, no Valkas novada – divi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.