Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sirds siltuma darbnīcā darbu netrūkst

Foto: sirdssiltumadarbnica.lv

17.novembris ir Vispasaules priekšlaikus dzimušo bērnu diena.  Sirds siltuma darbnīcā notika darbiņu pakošana. Turklāt organizācija šajā laikā atzīmē arī desmit gadu pastāvēšanas gadadienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svinot Sirds siltuma darbnīcas jubileju, 17.novembrī Smiltenē, Kalnamuižā 3, pulksten 16 tika mīļi aicināti uz kopīgu darbošanos – darbiņu šķirošanu un pakošanu, lai jau tuvākajā laikā uz slimnīcām varētu nogādāt atbalstītāju sarūpētu pūriņu priekšlaikus dzimušajiem bērniņiem. Tikšanās reizē neizpalika arī svētku kūka pie tējas tases, sirsnīgas sarunas un daudz labu vārdu visiem, kuri šajā laikā ir kopā ar Sirds siltuma darbnīcu.

“Rokdarbnieces ir čakli pastrādājušas, atsūtot darbiņus mums no dažādām Latvijas vietām. Varbūt darbiņu ir mazāk nekā citus gadus, bet tas nav iemesls bēdāties. Gluži otrādi, ir jāpriecājas par katru, kas atradis iespējas un veltījis arī savu brīvo laiku, lai darbiņi varētu tapt,” informē Sirds siltuma darbnīcas koordinatore Smiltenē Ilze Haka un atgādina, ka Sirds siltuma darbnīca palīdz priekšlaikus dzimušiem mazuļiem un viņu vecākiem, kā arī mazuļiem, kuriem trūkst vecāku gādības un kas atstāti “Baby box”. Darbnīca apvieno rokdarbnieces visā Latvijā, kuras ada šiem bērniņiem zeķītes un cepures, tamborē un šuj sedziņas, lai mazulīši justos samīļoti un ātrāk pieņemtos spēkā.

Šo gadu laikā ir gūta pārliecība, ka šāds atbalsts daudzām ģimenēm ir bijis nepieciešams. “Paldies par katru zeķu pārīti, sedziņu, pamperu paciņu, mīļu astoņkājīti, drēbīti, dzijas kamolu un ziedojumu, ko dāvināji Sirds siltuma darbnīcas darbam šogad un iepriekš, tādā veidā sasildot un izrādot rūpes un mīlestību par dzīvību. Ja tu zini kādu, kas vēlas dāvināt, bet nezina, ko, padalies ar viņu. Mēs darbojamies jau 11. gadu un darbosimies turpmāk, taču šajā gadā svinam oficiālos desmit! Arī bērniņiem, kuri ir uz mākoņa maliņas, vēlamies teikt: “Mīļo Saulstariņ, mēs vēlamies arī turpmāk atgādināt, ka esi mīļi gaidīts šai pasaulē.”” Tā sociālajos tīklos atbalstītājus uzrunā Linda Vītoliņa un Ilze Haka, Sirds siltuma darbnīcas aktīvistes, kuras no sirds priecājas, ka sirds siltums, kas tiek ielikts no katra atbalstītāja, ģimenēs tiek novērtēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Linda un Ilze uzrunā arī atbalsta saņēmējus: “Mīļās slimnīcas un vecāki, mēs priecājamies par sirds siltām sarunām ar jums, taču atgādinām, ka esam labdarības projekts un pēc pasūtījuma mūsu adītājas nesēžas darbā. Darbiņi top bez maksas (pašu adītāju iniciatīvas vai ziedotāju līdzdalības dēļ), tāpat arī organizācijas vadība un labprātīgie šo gadu laikā nav saņēmuši algas. Mums ir neprātīgi paveicies, ka šis projekts nav apstājies desmit gadu garumā, neizlaižot nevienu gadu. Šis ir sirdsdarbs no mīlošiem cilvēkiem, kuriem rūp mazais latvietis. Novērtējiet to!”  

UZZIŅAI

Sirds siltuma darbnīca ir sirdsdarbs priekšlaikus dzimušiem un atstātiem mazuļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tu vari:

  • adīt (sedziņas, cepurītes, zeķītes),
  • tamborēt sedziņas (70×70) (80×70),
  • šūt (pakaviņus, sedziņas, pārklājiņus inkubatoriem, drēbītes),
  • adītājām uzdāvināt dziju (ja pats nevari, vai nemāki adīt),
  • šuvējām uzdāvināt audumu vai pakaviņu sedziņu pildījumu,
  • uzdāvināt pirms laika dzimušo drēbītes 30–50 cm (ja šādas ir pieejamas),
  • vari vienkārši mūs atbalstīt, pastāstot to citiem,
  • ziedot projekta attīstībai

SIRDS SILTUMA DARBNĪCA BIEDRĪBA,
reğ. Nr.40008213062,
Swedbank, konta nr.LV80HABA0551037763199.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.