Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sieviešu basketbola komanda ietērpta jaunās formās

Basketbola kluba “Smiltene” sieviešu komanda tikusi pie jauniem formas tērpiem un tajos jau aizvadījusi spēles Cēsīs un Balvos. FOTO: IVARS JOKSTS

Pērn rudenī rakstījām, ka Smiltenē ir izveidota sieviešu basketbola komanda un tas ir nozīmīgs notikums, – sieviešu pieaugušo komandas basketbolā Smiltenē līdz šim nebija (vismaz pēdējās desmitgadēs), šajā sporta veidā trenējās vien sporta skolas audzēknes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau toreiz, pašā sākumā, aktuāls bija jautājums par komandas formas tērpiem, atzīstot, ka to iegāde ir saistīta ar finansējumu un līdz ar to – ar sponsora meklējumiem.

Tagad šī problēma ir atrisināta. Sieviešu komandu savā paspārnē paņēma biedrība “Basketbola klubs “Smiltene””, šī biedrība arī uzrakstīja projekta pieteikumu un iesniedza to Smiltenes novada pašvaldības izsludinātajā projektu līdzfinansēšanas konkursā nevalstiskajām organizācijām un saņēma zaļo gaismu projekta īstenošanai.

Tagad Smiltenes basketbola kluba (BK) sieviešu komandai ir 25 jauni, skaisti formas tērpi ar Smiltenes novada un BK “Smiltene” simboliku – divi komplekti spēlēm (viens zilā, viens baltā krāsā, lai nepieciešamības gadījumā, kad viena spēle seko nākamajai un sportistes sakarst, būtu ko nomainīt) un formas iesildīšanās treniņiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šis projekts tika realizēts, pateicoties Smiltenes novada pašvaldības atbalstam nevalstiskajām organizācijām un Smiltenes novada uzņēmuma “AJ Prospect” finansējumam, par ko paldies pašvaldībai un “AJ Prospect”! Komanda projekta ietvaros ieguva skaistas formas. Tās arī apliecina piederību Smiltenes novadam un popularizē Smiltenes novadu Latvijā, veicinot novada atpazīstamību. Komanda jaunajās formās jau spēlējusi Cēsīs un Balvu atklātajā čempionātā, un mūs jau atpazīst,” stāsta komandas treneris un BK “Smiltene” valdes loceklis Ivars Joksts.

Projekta kopējā summa ir 2057 eiro. No tās 1000 eiro ir Smiltenes novada pašvaldības līdzfinansējums, un 1057 eiro ir firmas “AJ Prospect” finansējums. Smiltenes novada pašvaldība jau izsludinājusi nākamo 2024. gada projektu līdzfinansēšanas konkursu nevalstiskajām organizācijām (biedrībām un nodibinājumiem). Pašvaldība līdzfinansējumu piešķir līdz 50 procentiem no projekta atbilstošo izmaksu kopējās budžeta summas ar nosacījumu, ka piešķirtais līdzfinansējuma apjoms nepārsniedz 2000 eiro. Kopējais konkursā pieejamais finansējums šajā kārtā ir 11 200 eiro.

Nevalstiskajām organizācijām projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 30. aprīlim pulksten 17 kādā no Smiltenes novada Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem (Dārza ielā 3 Smiltenē vai Stacijas ielā 2 Apē, vai Vid­zemes ielā 2 Raunā) vai arī projekta iesniegumus var sūtīt uz e-pastu pasts@smiltenesnovads.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.