Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien jau 20. reizi Valkā un Valgā notiks Lielais labdarības robežtirgus

11. maijā Valkā un Valgā notiekošā 20. Lielā labdarības robežtirgus
apmeklētājiem jārēķinās ar lielu cilvēku plūsmu. Šogad dalību pieteikuši
vairāk nekā 300 tirgotāju. FOTO: INGA KARPOVA

11. maijā no pulksten 9 līdz pat vēlam vakaram Latvijas – Igaunijas pierobežas dvīņu pilsētās Valkā un Valgā jau divdesmito reizi norisināsies Lielais labdarības robežtirgus. Dalību tirgū pieteikuši vairāk nekā 300 tirgotāju no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka novada pašvaldības deputāti nolēma šogad šo vērienīgo pasākumu rīkot tikai vienu dienu. Tam piekrita arī iedzīvotāji, kuri piedalījās pašvaldības rīkotajā elektroniskajā aptaujā. Iepriekšējos gados šis tirgus notika sestdienās un svētdienās, bet svētdienās tirgotāju un pircēju bija daudz mazāk nekā pirmajā dienā.

Sestdien pasākuma vietā būs iespējams ne tikai nopirkt visu, ko sirds kāro, bet arī piedalīties dažādās atrakcijās, loterijās un meistarklasēs. Piedāvāto atrakciju klāstā ir izjādes ar ponijiem, elektroauto bērniem, piepūšamās atrakcijas un citas nodarbes ģimenēm. Stāvlaukumā pie Valkas autoostas no pulksten 11 tiks demonstrēts zinātnes teātra šovs. Savukārt no pulksten 12 Valkā, Rīgas ielā, pretī Valkas rajona tiesas ēkai, visi drosmīgie aicināti pārbaudīt savus spēkus kāpšanā umurkumurā ar pārsteiguma balvām.

Būs arī Valkas Rotari kluba rīkotā ikgadējā Labdarības loterija, BBQ konkurss, Jauniešu tirgus, bet vakara noslēgumā – diskotēka kopā ar “Radio TEV” dīdžeju, bijušo valcēnieti Tomu Polakenu. Valgas – Valkas kopīgā centra laukumā no pulksten 21 būs gaidīts ikviens, kuram ir vēlme izdejoties un ar pozitīvām emocijām pavadīt sestdienas vakaru. Ieeja pasākumā ‒ bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai sestdien nepalaistu garām Latvijas hokeja izlases pirmo spēli 2024. gada Pasaules čempionātā hokejā pret Poliju, Valkas un Valgas pilsētu kopīgajā centrā būs uzstādīts lielais ekrāns. Spēle sāksies pulksten 17.20. Lai nepietrūktu enerģijas līdzjušanai, turpat būs arī sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi ar svaigi gatavotiem mielastiem un atspirdzinošiem dzērieniem.

Plašāka informācija un pasākumu programma pieejama Valkas novada pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē www.valka.lv.

Anketei

Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis informē, ka robežtirgus laikā iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Programma tikai LV

“Iedzīvotājiem mājās Rīgas ielā 3, 5, 6, 6A, 6B, 8, Raiņa ielā 2 un 5, Latgales ielā 8 no piektdienas, 10. maija, līdz svētdienai, 12. maijam, var būt apgrūtināta piekļūšana māju pagalmos, tāpēc jau piektdien, 10. maijā, savas automašīnas jāpārvieto uz citām blakus esošām ielām vai savas mājas pagalmā. Satiksmes un apstāšanās ierobežojumi būs spēkā jau no piektdienas, 10. maija, pēcpusdienas,” brīdina I. Leitis.

Uzziņai

20. Lielā labdarības robežtirgus programma:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• no pulksten 9.30 līdz 10 – Lielā labdarības robežtirgus atklāšana, Valgas– Valkas Robežtirgus gaļas cepšanas konkurss “Grils bez robežām BBQ 2024”;

• no pulksten 10 līdz 15 – Valgas – Valkas Robežtirgus Jauniešu tirgus, Valkas Rotari kluba loterija, radošās darbnīcas;

• no pulksten 9 līdz 12 – brīvais mikrofons, piepūšamās atrakcijas;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• pulksten 11 – BBQ meistarklase;

• no pulksten 11 līdz 12 – zinātnes teātris stāvlaukumā pie Valkas autoostas;

• pulksten 12 – kornhola turnīrs;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• pulksten 12 – umurkumurs;

• pulksten 17.20 – uz lielā ekrāna Pasaules čempionāta hokeja spēle Latvija-Polija;

• no pulksten 21 līdz pusnaktij – diskotēka kopā ar dīdžeju Tomu Polakenu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Der zināt un ņemt vērā

20. Lielā labdarības robežtirgus norises laikā transportlīdzekļu satiksmei Valkā būs slēgti vairāki ielu posmi:

• Raiņa iela posmā no krustojuma ar Viestura ielu līdz krustojumam ar Latgales ielu un posmā no Latgales ielas līdz Igaunijas Republikas robežai;

• Rīgas iela posmā no krustojuma ar Latgales ielu līdz krustojumam ar Sēlijas ielu;

• no Sēlijas ielas līdz Igaunijas Republikas robežai;

• Sēlijas iela posmā no krustojuma ar Rīgas ielu līdz Pedeles upes tiltam;

• Latgales iela posmā no Latgales ielas 12 līdz krustojumam ar Raiņa ielu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.