Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Seniori iztaujās domes priekšsēdētāju


PUBLICITĀTES FOTO

Smiltenes pensionāru apvienība turpina tradīciju, reizi gadā uz tikšanos ar senioriem aicinot Smiltenes novada pašvaldības vadību, lai pārrunātu vecākajai paaudzei aktuālus un ikdienā nozīmīgus jautājumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmdien, 19. februārī, pulksten 10 novada seniori aicināti uz tikšanos ar Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Edgaru Avotiņu pensionāru apvienības telpās Smilšu ielā 4 Smiltenē, informē Smiltenes pensionāru apvienības vadītāja Rita Bormane.

Plānots, ka domes priekšsēdētājs pastāstīs par pašvaldības darbu, provizoriskām 2024. gada budžeta tendencēm, tādiem attīstības projektiem kā Jāņukalns, Viedrades kvartāls Pils ielā 9, Smiltenes pilsētas centra pārbūve un autoostas būvniecība, kā arī citiem jautājumiem. Tāpat ikvienam interesentam būs iespēja iztaujāt Edgaru Avotiņu par sev interesējošiem jautājumiem, dalīties pārdomās vai idejās par novada attīstību.

Savukārt 6. martā pulksten 10 pensionāru apvienība uz tikšanos ar senioriem uzaicinājusi Smiltenes novada Sociālā dienesta vadītāju Intu Siliņu, lai viņa informētu par valsts un pašvaldības pieejamajiem pabalstiem, kā arī par citiem aktuāliem jautājumiem sociālajā jomā. Seniori Intai Siliņai varēs uzdot sev interesējošus jautājumus. Arī šī tikšanās notiks Smilšu ielā 4.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes pensionāru apvienība arī turpina rīkot ekskursijas, šogad tādas bijušas jau trīs – uz ledus skulptūru festivālu Jelgavā, Valsts prezidenta rezidenci – Rīgas pili un Saeimu.

Nākamā ekskursija notiks 14. martā, interesenti aicināti pieteikties, zvanot Ritai Bormanei uz tālruni 26514012. “Brauksim uz Inciemu, kur atrodas piemiņas vieta rakstniekam Anšlavam Eglītim, uz zemnieku saimniecību “Zutiņi” kur mūs gaidīs ar cienastu, un uz atjaunoto Siguldas pili,” “Ziemeļlatvijai” stāsta Rita Bormane.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.