Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

SEB banka aicina studentus pieteikties apmaksātai vasaras prakses programmai Youth LAB

Sākot ar 1. martu SEB banka gaida studentu pieteikumus vasaras prakses programmai Youth LAB. Šī programma sniedz iespēju iegūt zināšanas un praktisku darba pieredzi bankā, risināt reālus biznesa izaicinājumus, tikties ar iedvesmojošiem cilvēkiem, iesaistīties dažādās aktivitātēs, kā arī izveidot profesionālas attiecības, kas ir svarīgas nākotnes karjerai. Prakses programmas dalībnieki arī saņem atalgojumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SEB bankas Youth LAB prakses programma atšķiras ar to, ka jaunieši ne tikai pilda darba pienākumus izvēlētajā bankas struktūrvienībā, bet vienu nedēļu piedalīsies speciāli viņiem izveidotā apmācību kursā, kurā, izmantojot jaunuzņēmēju darba metodes un saņemot bankas inovāciju vadītāju un citu ekspertu atbalstu, risinās reālus biznesa izaicinājumus.

“Youth LAB prakses programmu realizējam jau kopš 2018. gada un katru gadu mēģinām to pilnveidot, reaģējot uz jauniešu ieteikumiem un jaunumiem tirgū. Iepriekš prakse tika veidota tā, ka jaunieši inovācijas programmai veltīja vienu dienu nedēļā visas prakses garumā. Šogad nolēmām veikt izmaiņas un jauniešiem būs iespēja mērķtiecīgi vienas nedēļas ietvaros strādāt ar biznesa izaicinājumiem dizaina sprintā mūsu Inovāciju centrā, pielietojot start-up uzņēmumu metodes – meklēt problēmas risinājumu, prototipēt, pārbaudīt idejas dzīvotspēju un beigās prezentēt savu izstrādāto risinājumu žūrijai. Savukārt pārējā laikā studentiem būs iespēja iepazīt banku nozari un SEB darbību, strādājot dažādās bankas struktūrvienībās. Prakses mērķis ir nodrošināt jauniešiem vērtīgu zināšanu apmaiņu, sadarbību ar jomas profesionāļiem un ļaut apzināt savu potenciālu nākotnes profesijā,” skaidro SEB bankas Personāla pārvaldes vadītāja Anita Segliņa.

Kopš Youth LAB programmas sākuma tajā piedalījušies vairāk nekā 130 studenti Latvijā, bet kopumā Baltijā – vairāk nekā 450 jaunieši. Tieši pērn Youth LAB programmai visās trīs Baltijas valstīs pieteicās rekordliels studentu skaits – vairāk nekā 1600 jauniešu. Pēc atlases dalībai Youth LAB programmā 2023. gadā tika izvēlēti 83 studenti, no kuriem 32 bija pievienojušies SEB komandai Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katru gadu pieteikties Youth LAB programmai aicināti dažādu studiju programmu audzēkņi – IT, finanšu, vadības zinātņu, cilvēkresursu vadības, matemātikas, multimediju un citu nozaru topošie profesionāļi, kuri mācās kādā no augstākās izglītības iestādēm Latvijā. Šogad jauniešiem ir iespēja izvēlēties prakses vietu kādā no vairāk nekā 20 pārvaldēm – Kreditēšanas pārvaldē, Mārketinga un komunikācijas pārvaldē, Lietvedības un biroja vadības pārvaldē, Mazo uzņēmumu finansēšanas nodaļā, Produktu attīstības un tehnoloģiju pārvaldē, Personāla pārvaldē, Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas pārvaldē, Klientu novērtēšanas pārvaldē un citur. Visas vakances ir pieejamas SEB bankas mājaslapā – seb.lv/youth-lab.

Vasaras prakse ilgs divus mēnešus – no jūlija sākuma līdz augusta beigām. Prakses laikā jaunieši par paveikto darbu saņem arī atalgojumu 850 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.