Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Savu Latviju var mīlēt arī tā

Šodien svinam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, par godu šim notikumam daudzviet valstī notiek dažādi svētku pasākumi. Mīlestību pret Latviju var apliecināt arī, ne tikai svinot, bet, piemēram, iestādot kokus vai iesējot zemē sēklas, no kurām vasarā uzziedēs skaistas puķes, kā to darīja cilvēki aizvadītajā sestdienā Lielajā talkā.

Tās laikā Smiltenes novada Blomes pagasta Jeberlejā, viesu nama “Donas” teritorijā, tika iestādīts Mīlestības parks, kurā aug vairāk nekā 100 dažādu sugu koki un krūmi.

Tā nav vienkārši ainaviski skaista vieta, ko kopā ar saviem draugiem un domubiedriem no dažādiem Latvijas novadiem izveidojuši “Donu” saimnieki dzīvesbiedri Ilze Kalniņa-Dauga un Andis Dauga. Šādi viņi godā ceļ Blomes pagasta vēsturi un novērtē iepriekšējo paaudžu darbu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.