Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Savas durvis atver Palsmanes muiža

Kas tāds Palsmanē vēl nebija piedzīvots – vietējā kopiena ar Smiltenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu augusta nogalē sarīkoja sev un ciemiņiem skaistus svētkus – Muižas dienu, atverot durvis uz Palsmanes muižas pili, kas uzcelta 1880. gadā un kurā saimniekojusi grāfu fon Bēru dzimta.

Mūsdienās muižas pilī atrodas Smiltenes novada speciālā pamatskola, ēka nav tūrisma apskates objekts, ko var jebkurā laikā izstaigāt ekskursijās, tālab Muižas dienā interesentiem bija iespēja ieskatīties, kas tad atrodas aiz pils durvīm, un ne tikai.

Apkārt muižas pilij plešas pils parks. Izstaigāt varēja arī to, pie viena iesaistoties Muižas dienā piedāvātajās aktivitātēs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.