Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Satiek savu meistaru

Ik gadu, kad pavasarī daudzviet valstī notiek Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma pasākums “Satiec savu meistaru!”, to, ar ko bagāti, rāda arī blomēnieši. Šis pasākums piedāvā interesentiem iegūt priekšstatu par dažādām amatu prasmēm, tautas tradīcijām un to, kā šīs tradīcijas tiek pārmantotas un pielāgotas laikmetam, kurā dzīvojam.

Šogad “Satiec savu meistaru!” Latvijā notika no 8. līdz 10. aprīlim. Smiltenes novadā visplašāko programmu piedāvāja Blome. Uz izstādi “Pavasari gaidot” un uz meistarklasēm aicināja Blomes tautas nama kolektīvi: aušanas pulciņš (vadītāja Līga Kondratoviča) un rokdarbnieču kopa “Blumenhof” (vadītāja Inese Puriņa), pirmo reizi tautas namā notika konservēšanas mākslas meistarklase (meistare – Vita Audere), savukārt kalšanas meistarklasi kalēja darbnīcā “Kauliņi” piedāvāja meistars Jānis Keiselis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.