Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sarunu festivāls “Lampa” aicina pieteikties brīvprātīgos

Publicitātes foto.

1. un 2. jūlijā Cēsīs atkal iemirdzēsies “Lampa”, aicinot uz brīvu un cieņpilnu domu apmaiņu par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem. Ikvienam ir iespēja pievienoties rīkotāju komandai un kļūt par vienu no festivāla 100 brīvprātīgajiem, gūstot daudz jaunu iespaidu un vērtīgu pieredzi. Festivāla rīkotāji sevišķi priecāsies par iesaistīties gataviem Cēsu pilsētas un novada iedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lampas”  brīvprātīgie ir neaizstājami palīgi festivāla pasākumu rīkotājiem, dalībniekiem, apmeklētājiem un producēšanas komandai. Pienākumi ir visdažādākie – darbs festivāla informācijas punktā, pasākumu norises uzraudzība, skatuves iekārtošana, sociālo tīklu satura attīstība, apmeklētāju uzskaite, apmeklētāju viedokļu apkopošana par festivālu un rūpes par daudziem sīkumiem, bez kā festivāls nevarētu notikt.

Brīvprātīgajam jābūt vismaz 16 gadu vecam, atvērtam jaunām zināšanām un pieredzei un gatavam veltīt 12–20 stundu brīvprātīgajam darbam 1. un 2. jūlijā Cēsīs. Obligāti jāapmeklē arī sagatavošanās mācības un Izaugsmes darbnīca, kas notiks 15. jūnijā klātienē Rīgā vai tiešsaistē un 30. jūnijā Cēsīs, kā arī brīvprātības izvērtēšana 3. jūlijā.

Lai palīdzētu brīvprātīgajiem labāk sagatavoties festivāla norisei, festivāla organizētāji piedāvās informatīvas un izglītojošas mācības publiskās runas un komunikācijas, t. sk. krīzes komunikācijas, speciālistu vadībā. Savukārt pieredzē par izaicinājumiem brīvprātībā dalīsies “Lampas” Brīvprātīgo programmas atbalstītāja – AS “Latvijas Finieris” – pārstāvji. Brīvprātīgajiem tiks nodrošināta naktsmītne Cēsīs, transports no Rīgas uz Cēsīm un atpakaļ, ēdināšana pasākuma laikā un pienākumu izpildei nepieciešamie resursi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties var līdz 25. maijam, aizpildot anketu www.festivalslampa.lv. Ja rodas jautājumi, lūdzu, rakstiet “Lampas” brīvprātīgo koordinatorei Inesei Šubēvicai: brivpratigais@festivalslampa.lv.

Vairāk informācijas par festivāla norisi meklējiet www.festivalslampa.lv

Par Sarunu festivālu LAMPA

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sarunu festivāls “Lampa” ir vieta brīvai un cieņpilnai domu apmaiņai, vērtīgām sarunām, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt, un visiem, kas gatavi uzklausīt. Galvenais festivāla mērķis ir stiprināt demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā.

Festivāla komandu veido Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Swedbank Latvija, Cēsu novada pašvaldība, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, reklāmas aģentūra “Armadillo” un “British Council” pārstāvniecība Latvijā. Festivāla norisi arī atbalsta Aktīvo iedzīvotāju fonds, uzņēmumi Latvijas Finieris, LMT, Enefit, SCHWENK Latvija, Omniva, Neste Latvija, Rīgas meži, kā arī Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja: Inese Šubēvica, sarunu festivāla “Lampa” brīvprātīgo koordinatore
 
 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.