Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sapņu ķērājiem piešķir dziļi personīgu nozīmi

Lobērģu bibliotēkā visu aprīli ir apskatāma sapņu ķērāju izstāde “Tas nav tikai interjera priekšmets”. Darbu autore – Laura Grīnvalde, kura Bilskas pagastu par savām mājām sauc jau divus gadus.
Sapņu ķērāju izstāde tapusi sadarbībā ar Lobērģu bibliotēkas vecāko bibliotekāri Dzintru Fridrihsoni, kura priecājas, ka vietējiem iedzīvotājiem ir dažādi talanti un viņi ar tiem ir gatavi dalīties ar citiem, neturot sveci zem pūra, bet atrādot paveiktos darbiņus. “Tas ir ļoti apsveicami, ka Dzintra tur rūpi par pagasta iedzīvotājiem. Prieks, ka viņa organizē dažādas izstādes un pasākumus. Ir jābūt vietai, kur satikties, un vietējā bibliotēka noteikti ir viena no šādām vietām mūsu pagastā,” iesāk Laura.
Bibliotekāre piekrīt, – ir svarīgi, ka ir vieta, kur pulcēties un arī izrādīt talantus vietējiem iedzīvotājiem. “Apskatot citu veikumu, rodas vēlme atlocīt piedurknes un aktīvāk darboties, arī lauki ir vieta skaistumam,” atzīst Dzintra. Viņa izsaka cerību, ka par spīti novada domes taupības plāniem arī nākotnē Lobērģu iedzīvotājiem būs bibliotēka. “Ikviens cilvēks ir vērtība, arī Lobērģos,” bibliotekāre atgādina un pasākās Laurai par atsaucību izstādes veidošanā un priecājas par skaistajiem sapņu ķērājiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.