Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sapnis būt brīvam putnam, kurš nedzīvo sistēmas būrī

Pirmo reizi par Santu Sāri dzirdēju pirms vairākiem gadiem saistībā ar kādu dziesmu. Virešu pagasts, kur viņa vada vietējo saieta namu, toreiz vēl bija Apes novadā, līdz ar to “Ziemeļlatvija” par šo teritoriju un tās cilvēkiem nerakstīja, taču šis bija cits gadījums. Smiltenietis, grupas “Apvedceļš” solists Jānis Krūmiņš 2015. gadā sarakstīja dziesmu “Laimes putns”, tai bija tapis arī video, dziesma piedalījās šlāgeraptaujā, par ko arī vēstījām saviem lasītājiem, un šo dziesmu izpildīja Santa Sāre.

Vēlāk, kad Apes novads, tai skaitā Virešu pagasts, apvienojās ar Smiltenes novadu, jau satiku un intervēju Santu Sāri Virešos kā turienes saieta nama (tagad kultūras nama) vadītāju, daudzreiz sastapu bērnu pasākumos kā viņas aģentūras “Olee” muzikālo izrāžu aktrisi vai izlasīju viņas vārdu koncertu afišās, secinot, ka Santa ir daudzpusīga, radoša personība.

Santa joprojām vada Smiltenes novada pašvaldības iestādi – Virešu kultūras namu, kā arī veido koncertprogrammas pieaugušajiem un ar kolēģi Zani Teteri priecē bērnus ar muzikālām izrādēm. Piemēram, šomēnes viņu teatralizēto uzvedumu “Iedomīgā eglīte” redzēja tie smiltenieši un pilsētas viesi, kuri bija klāt Smiltenes Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā. Pēc tā arī uzaicināju Santu uz interviju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.