Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Saņem balvas akcijā “Vinnē tas, kas abonē!”

Smilteniešu novadnieks Uģis Beķeris ikdienā strādā savā ārsta praksē Rīgā. “Ziemeļlatvijas” e-avīzi abonējis, lai nepalaistu garām, kas notiek viņa dzimtajā pilsētā. (Atgādinām – alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.) Foto: Sandra Pētersone

Noslēgusies akcija “Vinnē tas, kas abonē!”, ko  mūsu portāls ziemellatvija.lv rīkoja sadarbībā ar Smiltenes novada Brantu pagasta dzirkstošo bērzu sulu ražotni “BIRZĪ” un Variņu pagasta zemnieku saimniecību “Kļavas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijā zīmola “BIRZĪ” balzamu saņēmis smilteniešu novadnieks Uģis Beķeris, mūsu laikraksta e- avīzes abonents, bet ZS “Kļavas” gatavoto  gardo zefīru komplektu – valcēniete Ginta Bormane. Viņa abonē mūsu portāla digitālo saturu “Ziemeļlatvija Plus”.

Vairs neko nepalaiž garām

Abi veiksminieki savas balvas jau saņēmuši un ir par tām priecīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tas bija milzīgs pārsteigums!” emocijas, lasot e-pastā atsūtīto paziņojumu par balvu un tās saņemšanu, atceras Uģis Beķeris.

“Liels paldies par balvu! Testēšu noteikti. Līdz šim neko no “BIRZĪ” produktiem neesmu nogaršojis,” viņš piebilst, saņemdams zīmola “BIRZĪ” balzamu.

Jau rakstījām, ka “BIRZĪ” balzams ir ekskluzīvs dzēriens, kas tiek ražots vienu reizi gadā un nelielos apjomos – tikai 1000 pudeles. Balzams veidots no dažādām bērzu izejvielām – bērzu sulas destilāta, bērzu sulas sīrupa un svaigas bērzu sulas, kā arī no dabā atrodamām augu valsts piedevām, ko ražotājs tur stingrā noslēpumā (atgādinām – alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvijas” e-avīzi Uģis Beķeris abonē no 2021. gada decembra, šādu variantu izvēlējies, lai nepalaistu garām kādu svarīgu notikumu dzimtajā pusē.

Proti, ikdienā Uģis dzīvo un strādā Rīgā, kur viņam ir sava fizikālās un rehabilitācijas medicīnas  ārsta prakse. Uz mājām Smiltenē viņš brauc katru nedēļas nogali. Tad arī regulāri pircis laikraksta “Ziemeļlatvija” piektdienas numuru, taču arī otrdienās iznākušajos avīzes “Ziemeļlatvija” numuros reizēm bija kaut kas tāds, ko gribējis izlasīt, bet nopirkt otrdienas laikrakstu piektdienās vairs nav iespējams. E-avīzes abonēšana problēmu atrisinājusi.

“Man vairs nav jāuztraucas, ka esmu kaut ko palaidis garām. Jūs rakstāt par to, kas notiek – gan tad, ja ir kādas ziepes, gan arī par to, ko labu cilvēki izdara. Neesat tā avīze, kur labā ziņa ir tikai sliktā ziņa,” “Ziemeļlatviju” uzteic Uģis Beķeris un piebilst, ka viena no viņa mīļākajām rubrikām ir “Jaunumi aiz robežas”, kas vēsta par notikumiem Igaunijā, Valgas pusē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Valcēniete Ginta Bormane izvēlējusies abonēt mūsu portāla digitālo saturu “Ziemeļlatvija Plus”, kurā vienkopus regulāri iespējams lasīt laikraksta “Ziemeļlatvija” autoru labākās publikācijas. Foto: Anita Kopštāle

Iespējas ir arī pēc akcijas

Valcēniete Ginta Bormane intervijā mūsu laikraksta galvenajai redaktorei Ingūnai Johansonei atzīst, ka portālā ziemellatvija.lv arī līdz šim reizēm ieskatījusies, taču, pamanot akciju par abonēšanu un kļūstot par digitālā satura abonenti, ir regulāra portāla apmeklētāja. Tiesa, viņa izlasa ne jau visu, bet  iespēju piekļūt pie maksas satura par salīdzinoši nelielu naudu vērtē atzinīgi. Redakcija vērš uzmanību, ka arī pēc akcijas noslēguma ikvienam interesentam ir iespēja abonēt portāla ziemellatvija.lv maksas saturu “Ziemeļlatvija Plus”, kurā vienkopus regulāri iespējams lasīt laikraksta “Ziemeļlatvija” autoru labākās publikācijas. Ja ir vēlme lasīt laikrakstu “Ziemeļlatvija” savā datorā, planšetē vai mobilajā tālrunī, var iegādāties e-avīzi, un “Ziemeļlatvija” vienmēr būs pieejama abonentam ērtā veidā un laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.