Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sandra Einberga savā dzimtajā pusē Gaujienā atklāj personālizstādi

Aizvadītajā nedēļā Gaujienas tautas namā norisinājās Sandras Einbergas fotoizstādes “Spārni. Spalvas. Adatas.” atklāšanas pasākums. Par godu tam darbu autore speciāli bija mērojusi ceļu no Somijas, kur šobrīd dzīvo un strādā.
Izstādē atspoguļojas viņas fotografēti savvaļas putni un dzīvnieki, – viss dabīgās krāsās un kontrastos, tikai vienā fotogrāfijā izmantots fona krāsas uzlabojums.
Sandra atklāja, ka ar fotografēšanu sākusi aizrauties pirms daudziem gadiem. “Tas ir mans hobijs. Fotogrāfijas tapšanas process mani ir interesējis kopš jaunības gadiem. Atceros, ka jau skolas laikā kādu gadu gāju fotopulciņā. Atminos, ka skolotājs Petrovs mani ievadīja zināšanās par melnbaltās fotogrāfijas attīstīšanu. Tālāk zināšanas un prasmes šajā lauciņā apguvu vienīgi pašmācības ceļā, meklējot un lasot angļu valodā informāciju internetā. Tajā laikā bija pavisam cita situācija, mazāk iespēju izpausties. Mūsdienās, līdz ar digitalizācijas procesu attīstīšanos, varam panākt neiedomājamas lietas, noķert tos pašus īpašākos mirkļus,” saka fotomāksliniece.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.