Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sākas pasākumu pieteikšana Sarunu festivālam “LAMPA”

No 14. februāra līdz 14. martam ikvienam ir iespēja pieteikt savu pasākumu astotajam Sarunu festivālam “LAMPA”. Šovasar, pēc diviem attālinātajiem un distancēšanās gadiem, “LAMPA” aicina 1. un 2. jūlijā satikties Cēsīs uz sarunām par aktuālo un kopā meklēt atbildes uz šī laika izaicinājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā citus gadus, ikviens var pieteikt savu pasākumu (vienas vai pusotras stundas garumā) un, izturot konkursu, to organizēt uz festivāla piedāvātajām skatuvēm. Pasākuma tēma, saturs, scenārijs un dalībnieki ir brīva pasākuma rīkotāja izvēle, tāpat kā formāts. Tikmēr festivāla rīkotāju komanda parūpēsies par tehnisko nodrošinājumu un atmosfēru.

“Sarunu festivāla “LAMPA” programmu ik gadu radām kopā, tieši tādēļ tā ir tik koša un daudzveidīga. Pateicoties pasākumu rīkotāju oriģinalitātei, festivālā iespējams atrast pasākumu ikvienai gaumei un vecumam. Ņemot vērā pasaulē valdošo neziņu par nākotni, šogad neesam izvēlējušies konkrētu festivāla virstēmu un aicinām rīkotājus ļauties domu lidojumam, būt atvērtiem un radošiem kā formātā, tā saturā. Priecāsimies par ikvienu ideju, taču īpaši novērtēsim tos, kas būs gatavi uzdrīkstēties un realizēt jaunus, nebijušus formātus,”  norāda festivāla programmas kuratore Egita Prāma.

Pirms sava pasākuma pieteikšanas aicinām iepazīties ar “LAMPAS” veidoto ceļvedi pasākumu rīkošanā, kas pieejams šeit, kā arī 23. februārī plkst. 16.00 Sarunu festivāla “LAMPA”Facebook”lapā apmeklēt Egitas Prāmas vadīto bezmaksas tiešsaistes semināru. Tajā būs iespēja uzzināt vairāk par šī gada festivāla norisi, pasākuma rīkošanas pamatprincipiem, konkursa kārtību un knifiem veiksmīgākai dalībai konkursā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja apmeklētājiem festivālā ir bez maksas, jo festivāla izmaksas tiek segtas no ziedojumiem, grantiem un pasākumu rīkotāju līdzmaksājumiem. Līdzmaksājumu lielums atkarīgs no izvēlētās “ LAMPAS” skatuves un pasākuma norises laika. Tomēr ikvienam ir iespēja pretendēt arī uz bezmaksas dalību. Šādu iespēju vienas un pusotras stundas pasākumiem nodrošina Swedbank Latvija, kas  piedāvā bezmaksas dalību Ilgtspējas skatuvē organizācijām un indivīdiem, kuru pasākumi ir saistīti ar vides un klimata ilgtspēju. “British Council” pārstāvniecība Latvijā Reģionu skatuvē  piedāvā bezmaksas dalību organizācijām un iedzīvotājiem, kuru pamata darbības vai dzīves vieta ir ārpus Rīgas un kuru pasākumu tēma pievēršas vietējām kopienām būtiskām norisēm un jautājumiem Latvijas reģionos. Savukārt Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS piedāvā ierobežotu bezmaksas dalības vietu skaitu indivīdiem – visu tēmu pasākumiem, bet biedrībām, nodibinājumiem un sociālajiem uzņēmumiem – sabiedriskā labuma pasākumiem.

Vairāk informācijas par festivālu un iespēju pieteikt pasākumus meklējiet festivāla mājaslapā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.