Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Saimniecībā “Puriņi” paaudžu pēctecība garantēta ilgtermiņā

Bieži vien dzirdēts, ka laukos trūkst darbaspēka un trūkst pēctecības, tāpēc saimniecības īpašniekiem savulaik iekopto zemi nereti spiestu apstākļu dēļ nākas pārdot. Taču, par laimi, netrūkt arī tādu jauniešu, kas gatavi turpināt vecāku iesākto un saimniekot laukos. Viens no tiem ir Kristaps Puriņš, kurš līdzdarbojas vecāku saimniecībā Launkalnes pagasta “Puriņos”.

Kristaps (31) mācījies Smiltenes tehnikumā komercdarbību, vēlāk studējis Vidzemes Augstskolā, kur beidzis bakalaura studiju programmu “Biznesa vadība”. “Sākotnēji biju domājis attīstīt kaut ko, kas saistās ar agrouzņēmuma komercdarbību, bet tad nolēmu mācīties tālāk jau biznesa vadības programmā,” viņš pastāsta un min, ka pēc skolas beigšanas vēlējies atbalstīt vecākus, tāpēc sācis ar vēl lielāku atdevi pievērsties darbam saimniecībā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.