Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Saieta namā “Lugažu muiža” amatierteātra “Rūdis” izrādi apmeklē rekordliels skatītāju skaits

Aizvadītajā piektdienā, 27. janvārī, Valkas pagasta saieta namā “Lugažu muiža” vietējā amatierteātra “Rūdis” izrādi “Meža meitas” apmeklēja rekordliels skatītāju skaits.

“Milzīgs paldies visiem 134 apmeklētājiem, kuri aizvadītajā piektdienā Valkas pagasta saieta namā “Lugažu muiža” vēlējās noskatīties pagasta amatierteātra “Rūdis” iestudējumu “Meža meitas”, tāds ieraksts sociālajos tīklos oficiālajā Lugažu muižas kontā parādījās aizvadītajās brīvdienās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iespējams, ka daudziem šis ieraksts neko daudz nenozīmē. Taču, zinot pēdējā laika notikumus saistībā ar saieta nama likteni, šis apmeklētāju skaits apliecina, ka cilvēki vēlas atbalstīt saieta namā notiekošos pasākumus.

Saieta nama vadītāja Zane Mīļā atzīst, ka bijusi patīkami pārsteigta, ka izrādi apmeklēja skatītāji, kuri jau ilgāku laiku nebija vēruši saieta nama durvis.

“Lielākā daļa skatītāju bija tādi, kas nekad nebija te redzēti. Gribētos ticēt, ka tā būs arī turpmāk. Saieta namā februārī notiks vairāki pasākumi. Aicinu visus, kuriem ir svarīga pagastā vietējā kultūra un pasākumi, tos apmeklēt arī turpmāk,” rosina Z. Mīļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas pagasta amatierteātris “Rūdis” iestudējumu “Meža meitas” pēc Sanitas Reinsones stāsta motīviem pirmo reizi skatītāju un teātra mākslas lietpratēju vērtējumam nodeva aizvadītā gada 3. decembrī. Amatierteātra režisore Evija Stālmeistere stāsta, ka pēc vairākiem kopmēģinājumiem ar ekspertiem šī izrāde ir ieguvusi jaunu elpu.

“Evija, liels prieks par tevi un tavām meitenēm. Smaga luga. Tāds klusums zālē no pirmā līdz pēdējam mirklim. Līdzpārdzīvojums un pārdomas,” izrādi vērtē Zinta Aleksejeva.

“Izrāde bija kolosāla. Godīgi sakot, nav vārdu, kā izteikt emocijas. Paldies meža meitām par izjusto un patieso tēlojumu,” pateicas Tamāra Lāce. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka “Rūdis” ar šo izrādi piedalījās Latvijas amatierteātru iestudējumu skatē “Gada izrāde 2022” Vidzemes reģiona skatē. Tā notika 21. janvārī Smiltenes kultūras centrā. Šajā skatē piedalījās arī Valkas pilsētas teātris ar izrādi «Gribu uz Parīzi!» (režisors Aivars Ikšelis).

Lai noskaidrotu, vai jau ir zināmi skates rezultāti, “Ziemeļlatvija” sazinājās ar novada pašvaldības kultūras darba organizatori Līgu Lāni. Viņa informē, ka pagaidām vēl rezultāti nav paziņoti.

UZZIŅAI

Pasākumi februārī saieta namā “Lugažu muiža”:

  • svētdien, 5. februārī, pulksten 12 Meteņiem veltīts pasākums – sveču liešanas darbnīca, zāļu tējas vārīšana un mielošanās ar pankūkām, lielīšanās sacensības un citas izdarības;
  • sestdien, 11. februārī, – sveču darbnīca “Laiks sev”, pieteikšanās, zvanot uz mobilo tālruni 26471264;
  • piektdien, 17. februārī, pulksten 18 – romantisks un sirsnīgs koncerts kopā ar duetu “Atspulgi” – solisti Ilzi Rijnieci un ģitāristu Paulu Arnicānu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.