Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sagatavoti 2022.gada ZAAO pakalpojumu kalendāri un aprēķini

Foto: zaao.lv

SIA “ZAAO” (ZAAO) sākusi izsūtīt klientiem nākamā gada atkritumu izvešanas kalendārus. Tie veidoti informatīvas lapas veidā, iekļaujot norādes par sadzīves un otrreizējai pārstrādei derīgu materiālu konteineru tukšošanas dienām, atgādinot saziņas iespējas ar uzņēmumu, kā arī skaidrojot šķirošanas pamatprincipus un pakalpojuma maksas veidošanos shēmu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klienti saņems arī informāciju par plānotajiem maksājumiem par nešķiroto atkritumu konteineru tukšošanu. Atgādinām, ka ikgadējā rēķina summas apmēru var regulēt paši klienti, izvēloties konteineru tukšošanas biežumu, tomēr tas nedrīkst būt retāks, kā paredzēts konkrētās pašvaldības saistošajos noteikumos. Jautājumu gadījumā un precizējumiem lūgums sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālr. 64281250 vai e-pastā zaao@zaao.lv.

Kalendāri, aprēķini un norādes uz dažādiem informatīviem materiāliem pieejamas arī ZAAO elektroniskajā klientu pašapkalpošanās sistēmā, kas darbojas caur uzņēmuma mājas lapu www.zaao.lv (sadaļa Klientiem). Pašapkalpošanās sistēma ļauj jebkurā laikā piekļūt saviem datiem – apskatīt pakalpojumu sarakstu, aprēķinā noskaidrot norēķinu stāvokli, apskatīt konteineru tukšošanas grafiku, kā arī veikt maksājumus.

Informāciju sagatavoja: SIA “ZAAO”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.