Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sācies skriešanas seriāls “Tepera takas”

Foto: freepik.com

9. maijā Smiltenē ar pirmo kārtu startēja ikgadējais skriešanas seriāls “Tepera takas”. Pavisam tajā šajā sezonā būs 10 kārtas, kā jau ierasts, ceturtdienās: 9., 16., 23. un 30. maijā, 6. un 13. jūnijā, 5., 12., 19. un 26. septembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopvērtējumā vērtēs augstāko izcīnīto vietu summu septiņās kārtās. Dalībnieki, kuri piedalīsies visās kārtās, saņems speciālbalvas.

Starta un finiša zona, tāpat kā iepriekšējos gados, būs meža sākumā pie kartinga trases un Tepera ezera. Sacensības notiks no pulksten 17 līdz 19.30. Dalība ir bez maksas.

“Tepera takās” var skriet trijās distancēs atbilstoši vecuma grupām: vienu, trīs vai piecus kilometrus. Vienu kilometru skrien V/S7, V/S10, V/S12, S55+, trīs kilometrus – V/S15, S18, S40, S55, V55+, piecus kilometrus – V18, V35, V45,V55 grupu sportisti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībniekiem savs rezultāts jāreģistrē ar elektronisko laika fiksēšanas ierīci “Sportident” jeb “pirkstiņu””, ko viņi katrs saņems, kad būs aizpildījuši dalībnieka kartīti. “Sportident” pirms starta jāievieto stacijā “Cleer”. Pēc “pirkstiņa” ievietošanas stacijā “Starts” dalībnieks skrien savā distancē. Distancē pavadītais laiks tiek fiksēts pēc “pirkstiņa” ievietošanas stacijā “Finišs”, “pirkstiņu” sportists pēc tam nodod sacensību tiesnesim rezultātu nolasīšanai un datu apstrādei.

Seriālu “Tepera takas” organizē biedrība “Smiltenes sporta centrs” sadarbībā ar biedrību “Hafnijs”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.