Sacenšas novusā

Februāra nogalē Smiltenes novada Blomē aizvadītas Smiltenes atklātās sacensības novusā “Pavasara kauss”.

Sacensībās piedalījās 44 dalībnieki, tajā skaitā astoņas sievietes. Dalībnieku vidū bija arī Smiltenes novusa kluba “Vidzemnieki” sportisti.

Kausu un pirmo vietu ar deviņiem punktiem izcīnīja Andris Krasts no Valmieras, 2. vietu ieguva valmierietis Edvīns Žugs, 3. vietu – Didzis Laķis no Valmieras novada Plāņiem (arī viņiem katram – deviņi punkti), informē “Vidzemnieku” pārstāvis Mārtiņš Kalns.

Sieviešu konkurencē uzvarēja Ingrīda Ozola no Vaidavas, sakrājot septiņus punktus. 2. vietā ierindojās Evija Paparde no Valmieras ar 6,5 punktiem, 3. vietā – Inta Liepiņa no Vaidavas ar sešiem punktiem.

Smiltenes novusa kluba “Vid­zemnieki” sportisti izcīnīja šādas vietas: 10. Lauris Petrovs (7 punkti), 13. Mārtiņš Kalns (7), 23. Jānis Babulis (6), 24. Sergejs Valbergs (6), 29. Jānis Āre (5,5), 36. Māris Veliks (5). Sieviešu konkurencē 4. vietā (32. kopējā vērtējumā) ir Kristīne Vaidre ar 5,5 punktiem, 6. vietā (42. vietā kopējā vērtējumā) Sandra Āre ar 2,5 punktiem.