Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Rūjienas autoostā pārtrauks biļešu tirdzniecību

Publicitātes foto.

SIA “VTU Valmiera” informē, ka no 2023. gada 1. aprīļa Rūjienas autoostā pārtrauks biļešu tirdzniecību un bagāžas uzglabāšanu. Biļetes būs iespējams iegādāties autobusā. Bet no 2023. gada 1. maija pasažieriem netiks nodrošināta uzgaidāmās zāles pieejamība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbilstoši Ministru kabineta 2019. gada 29. oktobra noteikumiem Nr. 502 “Autoostu noteikumi” valsts SIA “Autotransporta direkcija” Rūjienas autoostu ir reģistrējusi kā IV kategorijas autoostu, kuras obligāti sniedzamie pakalpojumi ir 9.1. punktā minētā iespēja izmantot pasažieru platformas (pasažieru platformas ir no kopējās brauktuves atdalītas autobusu apstāšanās vietas un pasažieriem nepieciešamā teritorija autobusa gaidīšanai, iekāpšanai un izkāpšanai) un 9.3.1.punktā minētā informācijas sniegšana par autobusu kustības sarakstiem, platformu, no kuras atiet un pie kuras pienāk autobuss, autobusa pienākšanas un atiešanas laiku un tā atbilstību kustības sarakstam.

Tā kā noteikumu 12. punkts paredz autoostas pakalpojumu maksas aprēķinā iekļaut tikai tās izmaksas, kas saistītas ar attiecīgās kategorijas autoostā obligāti sniedzamo pakalpojumu nodrošināšanu, SIA “VTU Valmiera” pārtrauc biļešu tirdzniecības, bagāžas uzglabāšana un uzgaidāmās zāles pakalpojumu sniegšanu.

Informāciju sagatavoja: Zane Bulmeistare, SIA „VTU Valmiera” sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.