Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Rotaļu laukums Smiltenē atvērts arī ziemā

Smiltenes novada pašvaldība uzklausījusi iedzīvotāju ierosinājumu – rotaļu laukums Smiltenē, Ceļinieku parkā, tagad ir atvērts visu gadu. Foto: Sandra Pētresone

Pirms kāda laika sociālajos tīklos smilteniete Kristīne Bite aizsāka diskusiju par to, kāpēc Smiltenē bērnu rotaļu laukums pilsētas centrā, Ceļinieku parkā, bērniem nav pieejams arī ziemas sezonā, proti, tad ieejas vārti ir aizslēgti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kādēļ, ja vēlos, nevarētu tur iet arī lietū un sniegā? Atrakcijas pūst arī no stāvēšanas miera stājā, nevis no bērniem. Kur vēl tas redzēts? Cēsis, Valka, Valmiera –  nekur bērnu laukumus neapjož ar ķēdēm uz ziemu. Sniedziet loģisku atbildi vecākiem, kuri nesaprot šo loģiku, ar ko šis laukums ir tik īpašs, ka tam piekar milzu atslēgu?” viņa aicināja Smiltenes novada pašvaldību.

Jautājums ir uzklausīts ar sapratni. Atsaucoties uz vairākkārtējiem ierosinājumiem no iedzīvotāju puses par bērnu rotaļu laukuma Gaujas ielā 1 pieejamību visa gada garumā, ir pieņemts lēmums atļaut bērnu laukumu apmeklēt bez laika ierobežojumiem, informē Smiltenes novada pašvaldības Saimnieciskās darbības nodaļa.

Pašvaldība aicina bērnu vecākus būt atbildīgus un pastiprināti pieskatīt savas atvases, jo ekspluatēt rotaļu laukuma iekārtas nepiemērotu laika apstākļu laikā var būt bīstami.

Labierīcības Ceļinieku parka teritorijā  darbosies no 1. aprīļa līdz 31. oktobrim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.