Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Robežu var šķērsot, arī lecot

Latvijas – Igaunijas robežu var šķērsot, arī lecot ar skrituļdēli un demonstrējot elpu aizraujošus trikus. To apliecināja Latvijas profesionālais skeitbordists Madars Apse. Foto: Inga Karpova

Izrādās, Latvijas–Igaunijas robežu var šķērsot, ne tikai ejot kājām vai braucot, bet arī lecot ar skrituļdēli, piedevām vēl taisot atraktīvus un elpu aizraujošus trikus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo otrdien uz gājēju ielas Raiņa ielā Valkas pusē un Sepruse ielas Valgas pusē uz pašas Latvijas–Igaunijas robežas notika līdz šim nebijusi draudzīga, atraktīva un sportiska akcija – latviešu un igauņu skeitbordistu paraugdemonstrējumi uz robežas speciāli uzbūvētas trīs metrus augstas rampas. Latvijas skeitbordistus pārstāvēja profesionālis Madars Apse. Sportists ar pavisam vienkāršu skrituļdēli un bez jelkādiem ceļu un elkoņu aizsargiem skatītājiem demonstrēja elpu aizraujošus trikus. Šo interesanto pasākumu rīkoja Baltijas valstīs lielākais sporta muzejs – Igaunijas Sporta un olimpiskais muzejs no Tartu – par godu ekstrēmo sporta veidu izstādes atklāšanai. Skeitbordistu paraugdemonstrējumus ar aplausiem sveica gan igauņi, gan arī latvieši. Daudzi redzēto iemūžināja savās viedierīcēs. Rosījās arī video operatori un profesionāli fotogrāfi.

“Ziemeļlatvijai” izdevās uz īsu brīdi lēcienu starplaikā aprunāties ar Madaru. Par viņu interesi izrādīja arī vairāki igauņu mediju pārstāvji. Madars stāsta, ka valstu robežas līdz šim šķērsojis, līdzīgi kā citi cilvēki, bet lecot – tas notiek pirmo reizi. Lai to varētu izdarīt, pēc viņa ieteikumiem tika uzbūvēta speciāla rampa, kurai pa vidu – tik ierastā robežbūdiņa. Madars demonstrē no kritieniem līdz asinīm savainotās plaukstas, bet tas viss piederoties pie lietas.

“Rampa ir augsta, bet man ir prieks kaut ko tādu darīt, lai parādītu, cik aizraujoša lieta ir skeitbords. Pats skeitoju jau divdesmit gadus – no vienpadsmit gadu vecuma.  Tā ir visa mana dzīve. Es skeitoju ielās, veidoju video un foto. Mans hobijs ir pārtapis par darbu. Lai to varētu darīt, man ir atbalstītāji un sponsori,” atklāj Madars.

GALERIJA: Skeitbordisti veic lēcienu pāri Igaunijas un Latvijas robežai   

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.