Riteņbraucējiem – panākumiem bagāta nedēļa

Trešdien, 10. maijā, Biķernieku sporta kompleksā norisinājās “ZZK 30 gadu jubilejas” sacensības grupā.

75,6 kilometru distancē “MSĢ/VeloLifestyle Smiltenes BJSS” komandas pārstāvis Ģirts Harkins A vecuma grupā ierindojās 4. vietā, viņa komandas biedrs Olivers Jēkabs Skrapcis bija desmitais.

MO vecuma grupā “DAKO Ziemeļvidzemes” dalībnieks Jānis Rubiks ieņēma 9. vietu, Kristers Kovgers ierindojās 14. vietā, Oskars Jaunbērziņš ‒ 16.

Sestdien, 13. maijā, Kuldīgā norisinājās Jāņa Baukša piemiņas kausa sacensības riteņbraukšanā, kurās “DAKO Ziemeļvidzemes” braucējs Jānis Rubiks gan “Vīrieši CFA” vecuma grupā, gan kopējā ieskaitē 80 kilometru distancē finišēja 2. vietā.

Vēl šajā distancē “Juniori U-18” grupā 5. vietu ieņēma “MSĢ/VeloLifestyle Smiltenes BJSS” pārstāvis Ģirts Harkins, bet “Master 2” grupā 3. vietā ierindojās Agnis Apse.

60 kilometru distancē “Jaunieši U-16” vecuma grupā 8.  vietā finišēja “MSĢ/VeloLifestyle Smiltenes BJSS” pārstāvis Daniels Apse.

35 kilometru distancē “Jaunietes U-16” grupā astotā bija “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” sportiste Linda Elizabete Brilte, “Zēni U-14” grupā 9. vietu ieņēma Mārtiņš Ice, 12. vietu – Mārcis Meiss.

Svētdien, 14. maijā, Siguldā norisinājās “LVM MTB 2023” otrais posms.

36,8 kilometru distancē “M18” grupā uzvaru izcīnīja “DAKO Ziemeļvidzemes” pārstāvis Rainers Zviedris. Mārcis Klieders no “VeloLifestyle/Smiltenes BJSS ierindojās 6. vietā.

Nauris Zviedris “TM30” grupā ieņēma 2. vietu, viņa komandas biedrs Jānis Rubiks bija devītais, Dainis Homko ierindojās 27. vietā, Ginters Ozols – 107.

Šajā vecuma grupā startēja arī vairāki “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvji. Oskars Ārgalis ieņēma 8. vietu, Aivis Karzons finišēja desmitais, Agris Ārgalis bija 13., Kārlis Smildziņš ieņēma 22. vietu, Kristaps Meija – 42., Alvis Podiņš – 130. vietu.

“M16 grupā” 14. vietu ieņēma Kristers Zviedris.

“TM40” grupā “DAKO Ziemeļvidzemes” sportists Zigmārs Zučiks ieņēma 5. vietu, Andris Semjonovs – 16. “Velohooligans/Ķeizari-1” braucējs Gustavs Zatlers bija 59.

“TM 50” grupā Ainārs Apinis no “DAKO Ziemeļvidzemes” finišu sasniedza 10. vietā, Armands Liepa – 34.

“TM60+” grupā Ivars Lācis no “Velohooligans/Ķeizari-1” ieņēma 3. vietu.

“M12” grupā 9. vietu ieņēma Jānis Homko no “DAKO Ziemeļvid­zemes”.

Tajā pašā dienā norisinājās arī “LVM MTB 2023” otrā posma “Gravel” sacensības.

61,7 km sacensību distancē “M30” grupā un kopējā ieskaitē 3. vietu ieņēma “DAKO Ziemeļ­vid­zemes” sportists Kristers Kovgers.

“M40” grupā trešais bija Kovgera komandas biedrs Mārtiņš Puriņš, sestais – Jānis Rapa.