Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Rīgas Stradiņa universitāte studentus un skolēnus aicina uz “Karjeras iedvesmas nedēļu”

Ar mērķi mudināt studentus un vidusskolēnus atklāt savu potenciālu un spert drosmīgus karjeras soļus, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) 24.-28. aprīlī tiešsaistē un klātienē noritēs “Karjeras iedvesmas nedēļa”. Karjeras centra, studentu, absolventu un RSU darbinieku veidotās lekcijas, diskusijas un meistarklases būs pieejamas ikvienam. Šogad daudzveidīgajā programmā īpašs uzsvars likts uz mākslīgo intelektu un citām digitālo tehnoloģiju inovācijām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmdien, 24. aprīlī, plkst. 18.00-19.00 RSU mājaslapā un “Facebook” kontā noritēs Karjeras iedvesmas nedēļas atklāšanai veltīta diskusija. Kopā ar dažādu jomu profesionāļiem un jaunajiem speciālistiem paredzēts diskutēt par personīgo pieredzi karjeras veidošanā un izaugsmē, atklājot, kādas prasmes ir būtiskas darba devējam un kā inovācijas var mainīt karjeru.

Otrdien, 25. aprīlī, plkst. 16.00-18.00 biznesa inkubatora “B-Space” telpās Vīlipa ielā 12 ritēs darbnīca “110% radošs students”, kur kopā ar psiholoģi Lauru Freimani varēs attīstīt savu radošo potenciālu. Savukārt plkst. 18.00-19.00 tiešsaistē platformā “Zoom” un RSU “Facebook” kontā varēs sekot līdzi piecu dažādu uzņēmumu iedvesmas stāstiem pasākumā “Inovācija – uzņēmums”. Iedvesmas stāsti būs saistoši jauniešiem, kuri apsver iespēju uzsākt uzņēmējdarbību.    

Trešdien, 26. aprīlī, plkst. 16.15-17.15 ar praktiskiem padomiem karjeras plānošanā dalīsies “ASTRAL Executive Search” vecākā konsultante Ilze Sila. Kas jādara, lai pēc iespējas veiksmīgāk iekļautos darba tirgū un atrastu sev piemērotāko darba vietu? Kādas kļūdas nepieļaut, gatavojot CV, piedaloties intervijās vai uzrunājot potenciālos darba devējus? Par šo ikviens aicināts diskutēt klātienes lekcijā RSU Senāta zālē, Dzirciema ielā 16. Tikmēr plkst. 17.00-18.00 tiešsaistē “Zoom” platformā psiholoģes Lauras Freimanes vadībā ritēs meistarklase “Esi savas karjeras režisors”. Meistarklasē tiks piedāvāta radoša metode, kas palīdzēs apzināties karjeras mērķus un sapņus, savas stiprās puses, iespējamās grūtības un konkrētus soļus, ko spert ceļā uz izaugsmi. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceturtdien, 27. aprīlī, plkst. 15.00-16.00 “Zoom” platformā nodarbībā “Atslābsti ar mākslasterapiju” varēs izzināt savas emocijas, apzināt resursus trauksmes mazināšanai un apgūt vienkāršas mākslas terapijas tehnikas. Nodarbībā, kuru vadīs mākslas terapijas maģistranti, būs nepieciešami krāsainie zīmuļi vai flomāsteri, kā arī pildspalva un papīrs. Tikmēr klātienē RSU Senāta zālē plkst. 16.00-16.40 meistarklasē “Kā organizēt savu darbu un karjeru” gudra darba vēstnese Inta Buša izaicinās pārskatīt veidus, kā izmantojam savu laiku un resursus, un kā veicināt produktivitāti savā ikdienā. Dienas izskaņā – diskusija “Studijas, karjera un mākslīgais intelekts” plkst. 17.00-18.00 platformā “Zoom” un RSU “Facebook”, kurā tiks spriests par nu jau ikdienā plaši sastopamo, bet nereti vēl biedējošo mākslīgo intelektu un tā klātbūtni studijās, motivācijas vēstulē un nākotnes karjeras līkločos.

Nedēļas norises piektdien, 28. aprīlī, plkst. 15.00-16.00 noslēgs diskusija “Veido inovatīvu karjeru jau šodien”, kurā tiksies zvērināta advokāte RSU docente Karina Palkova, “Maxima Latvija” finanšu un IT direktore Olga Bondare un gudra darba vēstnese Inta Buša. Dalībnieki dalīsies pieredzē un atziņās par to, kā topošajam profesionālim lietderīgi izmantot studiju laiku un prakses iespējas, veidojot karjeru, kā arī sniegs vērtīgus ieteikumus inovācijām karjeras izaugsmē.

“Karjeras iedvesmas nedēļas” pasākumi ir bezmaksas. Daudzos no tiem vietu skaits ir ierobežots, tādēļ visi interesenti aicināti jau laicīgi iepazīties ar norises programmu un reģistrēties pasākumiem RSU mājaslapā.

Informāciju sagatavoja: Ieva Nora Gediņa, RSU stratēģiskās komunikācijas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.