Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Reorganizēs tūrisma jomu Smiltenes novadā

2023. gada 23. novembra kārtējā pašvaldības domes sēdē pieņemts lēmums reorganizēt tūrisma jomu Smiltenes novadā. Plānots izveidot vienu iestādi – Smiltenes novada Tūrisma informācijas centru -, kas centralizēti rūpēsies par jomas attīstību visā novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nepieciešamība pēc pārmaiņām tūrisma jomā radusies, izvērtējot vairākus aspektus. Pirmkārt, līdz šī gada beigām, pamatojoties uz Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu (19.10.2023., Nr. 501) jau tiks pārtraukta vienas struktūrvienības – Virešu tūrisma informācijas centra “Mājvieta” – darbība. Otrkārt, notikušas izmaiņas darbinieku amatu sarakstā. Treškārt, izvērtējot līdzšinējo tūrisma jomas darba efektivitāti, secināts, ka nepieciešami uzlabojumi.

Reorganizācija paredz arī Raunas Tūrisma informācijas centra darbības pārtraukšanu. Rezultātā ar šī gada 2024. gada 1. janvāri darbu uzsāks jauna Kultūras un tūrisma pārvaldes struktūrvienība – Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs. Tajā paredzētas amata vienības – vadītājs un trīs tūrisma darba organizatori, kas pārraudzīs kādu noteiktu tūrisma darbības sfēru, gādājot par pasākumu organizēšanu un konkrētās vietas tūrisma attīstības. Plānots, ka šādas izmaiņas ļaus nodrošināt vienlīdz kvalitatīvu, regulāru un daudzveidīgu tūrisma piedāvājumu un pilnveidi visā novada teritorijā.

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs atradīsies Smiltenē, Dārza ielā 3, kur ikvienam tūristam vai interesantam būs iespējams saņemt klātienes konsultācijas, dažādus bukletus un ceļvežus, iegādāties suvenīrus. Tāpat sev interesējošos jautājumus būs iespējams uzdot telefoniski vai rakstot uz e-pastu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Informācija par tūrisma atpūtas iespējām, kā arī digitālie ceļveži, vienmēr ir pieejami Smiltenes novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.visit.smiltenesnovads.lv. Plānots arī papildināt tūrisma informācijas infrastruktūru dažādās vietās Smiltenes novadā. Ceļvežus ir iespējams iegūt pie dažādiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem Smiltenes novadā,” skaidro pašreizējā Smiltenes Tūrisma informācijas centra vadītāja Una Kasparinska.

Lai sanāk!

Madara Mūrniece-Krūmiņa, Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.