Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Reorganizēs pagastu pārvaldes

Smiltenes novada pašvaldības deputāti domes sēdē konceptuāli atbalstījuši ieceri no
2023. gada 1. janvāra reorganizēt Launkalnes, Blomes, Smiltenes un Brantu pagastu pārvalžu vadības struktūru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašreiz darbojas Launkalnes pagasta pārvalde (vadītāja pienākumu izpildītāja Mārīte Treijere), Blomes pagasta pārvalde (vadītājs Gaidis Bogdanovs) un Brantu un Smiltenes pagastu apvienības pārvalde (vadītāja Mārīte Treijere).

Reorganizācijas procesā plānots apvienot Launkalnes un Brantu pagastu pārvaldes un Blomes un Smiltenes pagastu pārvaldes. Tas nozīmē, ka uz diviem pagastiem būtu viena pārvalde, saglabājot līdzšinējos pašvaldības pakalpojumu sniegšanas punktus.

28. jūnijā pulksten 18 Launkalnes pagasta pārvaldes telpās iedzīvotāji aicināti uz tikšanos ar Smiltenes novada domes priekšsēdētāju Edgaru Avotiņu un pašvaldības speciālistiem. Sanāksmes mērķis ir uzklausīt iedzīvotāju priekšlikumus par darbu pagasta pārvaldē, kā arī pašvaldībai sniegt atbildes uz iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Domes sēdē Smiltenes novada deputāti nolēma virzīt uz priekšu jautājumu par pagastu pārvalžu reorganizāciju un apspriest to ar iedzīvotājiem,” skaidro Smiltenes novada izpilddirektors Andris Lapiņš.

Pirms tikšanās iedzīvotāji aicināti iesniegt savus jautājumus, rakstot uz e-pastu dome@smiltenesnovads.lv vai arī marite.treijere@smiltenesnovads.lv. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.