Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Raunas pamatskolas direktore Evija Pumpuriņa pieņem izaicinājumus gan dzīvē, gan profesionālajā jomā

Administratīvi teritoriālās reformas pirmā diena – pērnā gada 1. jūlijs – Evijai Pumpuriņai palikusi spilgtā atmiņā. Tieši šajā dienā viņa kļuva par Raunas pamatskolas direktori. Evija ar ģimeni dzīvo Valmierā un katru dienu mēro ceļu uz darbavietu. Viņasprāt, tas nav tāls ceļš, turklāt būšana pie auto stūres sagādā prieku. Par to, kāds līdz šim ir bijis viņas ceļš līdz skolas vadīšanai un kādu jaunu pieredzi izdevies gūt nepilna gada laikā, viņa labprāt pastāsta un dalās pieredzē ar “Ziemeļlatviju”.

Jāteic, ka ceļu pedagoģijā Evija sāka 2015. gadā, iesaistoties izglītības programmā “Iespējamā misija”, kas ik gadu piesaista darbam skolā labākos augstskolu absolventus un palīdz viņiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem. Programmas mērķis ir nodrošināt, lai katrs bērns Latvijā saņem kvalitatīvu izglītību, kas attīsta viņa spējas, kā arī motivāciju un prasmes mācīties mūža garumā, jo Latvijas sekmīgas attīstības pamats ir gudri, radoši un prasmīgi cilvēki.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.