Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Rauna aicina uz pastaigu sveču gaismā

Foto: pixabay.com

Turpinot tradīciju, arī šogad jau 4. februārī no pulksten 17 līdz 21 Raunā norisināsies vakara pastaiga sveču gaismā, kas kļuvusi par raunēniešu, kā arī tuvāku un tālāku viesu iecienītu pasākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji ir atsaukušies un pastaigu takai sarūpējuši gan svecītes ar vāciņiem, gan āra sveces, kā arī tīras puslitra burciņas, kuras vēl šonedēļ ir nesuši uz Raunas  bibliotēku. “Šobrīd notiek gatavošanās darbi. Priecājamies par iedzīvotāju atsaucību sveču sarūpēšanā. Paldies visiem, kuri atbalsta pastaigu takas norisi, kā arī brīvprātīgajiem, kuriem priekšā vēl daudz darba. Gaidīsim ciemos visus – gan tos, kuri jau bijuši šādā sveču pastaigu takā, gan tos, kuriem šajā gadā tas būs jauns atklājums,” aicina Raunas kultūras centra vadītāja Linda Vecgaile.

Pastaigu takas veidotāji sociālajos tīklos jau dalījušies ar informāciju, kurp šogad vedīs taka. “Takas sākums būs Raunas parkā, kura tālāk vedīs pa Dārza ielu. Tad nogriezīsimies uz pļavu gar nelielu upīti un līkločiem iziesim caur mazdārziņiem, līdz nonāksim uz Vidzemes ielas. Ar ko pārsteigt raunēniešus un viesus? Šis bija gana grūti, jo šķiet, ka viss jau redzēts. Nācās palauzīt galvu! No organizatoru puses varam solīt, ka ausīm būs tīkams pārsteigums, acīm – apbrīnas vērts priekšnesums, gaismu spēle kokos un pļavās un neskaitāmi daudz sveču liesmu,” saka L. Vecgaile.

Pastaigas dalībnieki varēs nobaudīt siltus dzērienus un uzkodas. Kā vēstīts pasākuma afišā, sveču taka būs grūti izejama apmeklētājiem ar bērnu ratiņiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brauc uz Raunu, jo te vienmēr var ieraudzīt ko jaunu!

Pasākumu organizē Raunas kultūras centrs sadarbībā ar brīvprātīgajiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.