Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Raimond, tu steidzies lēnām, bet padari tik daudz!

Pirms aicināt uz sarunu jubilāru valcēnieti Raimondu Reinholdu, kurš 11. februārī nosvinēja 80 gadu jubileju, no viņa kolēģiem un draugiem dzirdēju viņam veltītus no sirds teiktus atzinīgus vārdus. Tas personīgi man apstiprināja to, ka Raimonds ir cilvēks, uz kuru var paļauties par visiem simts procentiem. Jubilāra kolēģa un drauga, nu jau mūžīgā aizsauktā bijušā J. Cimzes Valkas mūzikas skolas direktora Gunta Freiberga teiktais: “Raimond, tu steidzies lēnām!” trāpīgi raksturo viņa personību. Arī teiciens – ar viņu var doties izlūkos – ir par Raimondu. Turklāt viņš kopā ar dzīvesbiedri Mārīti Magoni, tuvā un tālā apkārtnē pazīstamu spilgtu un darbīgu personību, paspēj izdarīt tik daudz, kas ne visiem būtu pa spēkam.

Raimonds joprojām strādā Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolā – māca bērniem apgūt pūšamos instrumentus, ir arī Valkas pūtēju orķestra dalībnieks. Kopā ar Mārīti ilgus gadus darbojas Valkas pilsētas kultūras nama dziesmu draugu kopā “Nāburgi”, senioru jauktajā korī “Dziesmu rota”, kā arī savulaik spēlējis Valkas pilsētas teātrī pie režisora Aivara Ikšeļa un pensionāru kluba “Zelta rudens” dramatiskajā kolektīvā. Ir vadījis daudz un dažādus kultūras pasākumus, arī iejūtoties skolotāju skolotāja Jāņa Cimzes tēlā. Raimonds atzīstas, ka joprojām pirms iziešanas pie publikas viņam ir liels satraukums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.