Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pusaudžu mammām palīdz saprasties ar saviem bērniem

Mums tika parādīti daudzi mazi celiņi uz visām pusēm, pa kuriem iet, un tas deva drosmi, – tā ir viena no atziņām, ko ieguvušas mammas, kuras apmeklēja Smiltenes novada pašvaldības Sociālā dienesta rīkotās atbalsta grupas nodarbības bērniem un viņu vecākiem, kuri audzina pusaudžus. Nodarbības vadīja psiholoģe Dace Gailīte.

Grupas nodarbības apmeklēja 14 mammas. Katrai ir savs stāsts par attiecībām ar saviem bērniem, katrai ir savs vērtējums, kā nodarbībās uzzinātais mainījis viņu uzskatus par pusaudžu audzināšanu.

“Dēls pārkāpa robežas, tagad zinu, kā rīkoties, ja tā notiks atkal.” “Esmu skaļa un valdonīga, saprotu, ka tas ir jāapslāpē un jāieklausās, ko man saka pretī.” “Mācījos citādāk skatīties uz dzīvi.” “Uzzināju daudz jauna arī par sevi.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.