Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Projektu konkursā “Kontakts” piedalās arī Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola

Foto: D.Pakalne

No 21.līdz 23.martam Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas pašpārvaldes komanda – Agnete Esmeralda Lauce, Egija Auziņa, Megija Ziemiņa un skolotāja Dagnija Pakalne piedalījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizēta projektu konkursa “Kontakts” apmācībās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Meitenes par piedzīvoto saka: “Mēs ieguvām jaunas zināšanas par līdzdalību, iekļaušanu. Izpētījām šīs divas tēmas dziļāk, iemācījāmies veidus kā iekļaut pašpārvaldē vairāk skolēnus un kā efektīvāk līdzdarboties. Mums bija jāstrādā dažādās grupās, jāanalizē pašpārvaldes darbs, jāveido plakāti, kā arī bija iespēja dzirdēt citu skolu pieredzi. Kopīgi izvirzījām savas pašpārvaldes vērtības. Mūsu mīļākās aktivitātes bija krēslu spēle “kaimiņi,” “pasper soli uz priekšu,” “ielaušanās aplī.” Mums ļoti patika pavadīt laiku ar citiem jauniešiem, ieguvām jaunus draugus, kā arī idejas turpmākam darbam pašpārvaldē. Mums ļoti patika sadarboties visiem kopā kā vienai kopienai.

Šobrīd esam ieguvušas zināšanas un prasmes, lai veiksmīgi uzrakstītu un iesniegtu projektu, kuru būs iespēja realizēt rudenī.”

Informāciju sagatavoja: skolotāja D.Pakalne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.