Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pretendentiem uz dizaina speciālista vietu jāveic praktiski uzdevumi

Foto: Ivo Leitis

Šonedēļ četriem amata kandidātiem, kuri pieteicās Valkas novada pašvaldības izsludinātajam konkursam uz jauno amatu – vides un reklāmas dizaina speciālists –, ir jāveic konkursa komisijas uzdotie praktiskie darbi, proti, jāiesniedz savu ideju skices.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale stāsta, ka uz šo jauno amatu pieteicās pieci pretendenti, bet viena pieteikums ir noraidīts, jo dokumenti tika iesūtīti krievu valodā, nevis valsts valodā.  Visi pārējie pretendenti ir ar Valkas novadu saistīti cilvēki. Aizvadītajā ceturtdienā, 24. martā, notika konkursa 1. kārta – darba intervijas. A. Ārgale atzīst, ka visi pretendenti ir radoši, ar daudzām idejām, kā jau tuvākajā laikā varētu uzlabot un sakārtot Valkas pilsētas tēlu.

“Visi ir brīnišķīgi un iedvesmas pilni. Arī zinoši un ar savu redzējumu. Katram kandidātam ir savas stiprās un arī savas vājās puses,” vērtē Personāla nodaļas vadītāja. Plānots, ka konkursa 2. kārta notiks pēc 10. aprīļa, kad no atvaļinājuma atgriezīsies pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krau­klis.  

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka novada pašvaldības domes janvāra sēdē deputāti atbalstīja pašvaldības vadības ierosinājumu izveidot šādu amatu un noteica 1250 eiro lielu ikmēneša atalgojumu pirms nodokļu nomaksas.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.