Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Portālam ziemellatvija.lv jauns izskats un funkcionalitāte

Foto: pxhere.com

No decembra sācis darboties jaunais portāls ziemellatvija.lv, kas ieguvis gan jaunu vizuālo izskatu, gan jaunu funkcionalitāti, kas padara to ērtāk pārskatāmu un lietojamu lasītājam un lietotājam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunais portāls veidots atbilstoši mūsdienu prasībām – tas ir viegli pārlūkojams un lietojams gan datorā, gan mobilajās ierīcēs un planšetēs, tajā ir viegli orientēties un atrast interesējošos rakstus un saturu.

Jaunums ir “Ziemeļlatvijas” autoru labāko rakstu sadaļa “Ziemeļlatvija Plus”, kur vienuviet atrodami un par simbolisku samaksu izlasāmi visi lielapjoma raksti ar pievienoto vērtību – par aktuālām, svarīgām un sasāpējušām tēmām, plašas publikācijas ar uzskates materiāliem par Smiltenes un Valkas novados dzīvojošajiem  ļaudīm – uzņēmējiem, māksliniekiem, speciālistiem un citiem.

“Ziemeļlatvija Plus” sadaļas saturs pirmās četras nedēļas pieejams par 99 centiem, pēc izmēģinājuma perioda ‒ tikai 1,99 eiro mēnesī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Maksa par saturu ieviesta tāpēc, lai palīdzētu pastāvēt un turpināt attīstīties laikrakstam un portālam “Ziemellatvija” laikā, kad mediji sastopas ar arvien jauniem izaicinājumiem cīņā par pastāvēšanu.

Tiem, kas vēlas otrdienās un piektdienās laikraksta “Ziemeļlatvija” jaunāko numuru lasīt datorā, planšetē vai mobilajā telefonā, ir iespēja iegādāties E-avīzes abonementu. Par 2,99 eiro izmēģinājuma laikā un 4,99 eiro pēc pirmajām četrām nedēļām abonentam būs pieejama E-avīze un digitālais saturs, savukārt par 6,99 eiro abonents saņems E-avīzi, pieeju digitālajam saturam, kā arī drukātu avīzi pastkastē.

Lietotājiem joprojām ir iespēja iesniegt sludinājumus gan portālā, gan avīzē, portālā pieejama jauna, viegli pārskatāma un saprotama Pasākumu sadaļa, kurā pēc mēnešiem, dienām un datumiem var apskatīt notiekošo Smiltenes un Valkas novadu kultūras un izklaides dzīvē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja ir kas svarīgs vai sasāpējis pavēstāms laikraksta “Ziemeļlatvija” komandai, portālā ir pievienota iespēja redakcijai nosūtīt ziņu. Arī jaunajā portālā noskaidrosim lasītāju viedokli par aktuālām un svarīgām tēmām novados un Latvijā ‒ portāla aptaujās.

Ikvienam, kas vēlas arī turpmāk laikrakstā “Ziemeļlatvija” lasīt pārbaudītu un atbildīgu saturu, ir iespēja atbalstīt portālu ar ziedojumu, kas stiprinās kvalitatīvu un neatkarīgu žurnālistiku mūsu novados.

Šobrīd portāls darbojas testa režīmā, tāpēc, iespējams, brīžiem nav pieejami visi pakalpojumi.

Portāls “Ziemellatvija” darbojas kopš 2007.gada 11.novembra, atspoguļojot svarīgākos notikumus Smiltenes un Valkas novados un vēl nesenā pagātnē arī Strenču novadā, operatīvi informējot par aktualitātēm – svarīgo un notiekošo ne tikai novados, bet arī visā Latvijā un kaimiņzemē Igaunijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.