Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Poliklīnikā – jauni ārsti

Foto: Sandra Pētersone

Jau rakstījām, ka Smiltenes poliklīnikā šogad pacientus sestdienās sākuši pieņemt jauni speciālisti – ārsti rezidenti, smilteniešu novadnieki: otolaringologs (LOR) Ričards Melderis un ginekoloģe Santa Pērkona. Viņi nav vienīgie jaunie ārsti rezidenti, kuri papildus savām praksēm kādu no sestdienām atvēl, lai ārstētu arī savas dzimtās pilsētas Smiltenes iedzīvotājus un citus novadniekus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes poliklīnikā šopavasar pacientu pieņemšanu atsevišķās sestdienās uzsākusi arī smilteniete, kardioloģe, ārste rezidente Gunda Skudriņa. Jauna speciāliste ir arī fizioterapeite Kristīne Matuka no Smiltenes novada, informē Linda Beitika, pašvaldības kapitālsabiedrības “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Medicīniskās aprūpes nodaļas vadītāja. Kristīne Matuka pacientus pieņem ne tikai sestdienās, bet arī pirmdienās un trešdienās (konkrētās stundās).

Smiltenes poliklīnikas reģistratūrā “Ziemeļlatvija” noskaidroja, ka pieraksts pie jaunajiem speciālistiem ātri aizpildās. Piemēram, pie otolaringologa Ričarda Meldera dažas brīvas vietas ir tikai jūnijā, bet pie kardioloģes Gundas Skudriņas tuvākais pieraksts ir 18. maijā.

Santas Pērkonas pirmā darba diena Smiltenes poliklīnikā būs 20. aprīlī, visi pieņemšanas laiki šajā datumā jau ir aizņemti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.