Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pirmo reizi Smiltenes novadā notiks jauniešu konference

www.pexels.com

2024. gada 14. maijā plkst. 13.00 Smiltenes Kultūras centrā pirmo reizi notiks Smiltenes novada jauniešu konference, kuru organizē Izglītības pārvalde ar mērķi informēt par līdzdalības veidiem un jauniešu iespējām Smiltenes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konferenci atklās Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš. Konferencē būs iespēja uzzināt vairāk informāciju par izsludināto Smiltenes novada jauniešu iniciatīvu projektu konkursu un par jauniešu domes izveidi.

Būs arī iespēja klausīties veiksmīgus pieredzes stāstus un iedvesmoties no Smiltenes novada pašpārvaldes, Cēsu novada jauniešu domes un Smiltenes novada brīvprātīgā darba veicējiem. Informāciju sniegs arī Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvis par darba iespējām un programmām jauniešiem. Noslēgumā gaidāma atvērtā diskusija par jauniešu līdzdalību un tās nozīmību pašvaldības kontekstā, kuru vadīs eksperte darbā ar jaunatni Kristīne Kode. 

Konferenci apmeklēt ir aicināts ikviens Smiltenes novada jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem un jaunieši kuri mācās Smiltenē, lai uzzinātu par Smiltenes novada pašvaldībā piedāvātajām līdzdalības iespējām un iedvesmoties iesaistīties skolēnu pašpārvalžu darbībā, brīvprātīgajā darbā, iniciatīvu projektu īstenošanā un Jauniešu domes vai neformālās grupas izveidē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums tiek organizēts projekta “Smiltenes novada jauniešu iespēja būt un gūt” ietvaros. Tā pat projekta ietvaros plānots atbalstīt jauniešu domes izveidošanu un organizēt jauniešu saliedēšanas pasākumus un tie ir bez dalības maksas. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Tiekamies Smiltenes novada jauniešu konferencē!

Pārsla Kupriša, Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.