Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pirmīši kopā ar divpadsmitajiem svin iepazīšanās svētkus

Uzsākot jauno darba cēlienu, pirmā skolas diena īpaši svētki ir tiem bērniem, kuri uzsāk mācības 1. klasē. Lai šie svētki būtu vēl atmiņā paliekošāki, 1. septembra rīts Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā sākās ar kopīgu 1. klašu un 12. klases iepazīšanās un sadraudzēšanās pasākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas notika ģimnāzijas ēkas Ausekļa ielā 5 pagalmā. Ar kopīgām spēlēm, savu skolotāju iepriecināšanu ar ziediem, kopīgu sadošanos rokās un došanos uz skolu, fotografēšanos un pirmo skolas zvanu, kas mazos aicināja uz pirmo stundu. Ģimnāzijas 12. klases audzinātājas Inese Kāposte un Guntra Gaidlazda sola, ka ar šo pasākumu kontakts ar 58 pirmīšiem nepārtrūks, jo topošie ģimnāzijas beidzēji mazajiem būs kā paraugs un iedvesmotāji, lai pilntiesīgi iejustos skolas dzīvē.

Pēc šī pasākuma notika tradicionālais ģimnāzijas saimes gājiens uz Valkas un Valgas kopīgo centru, kur notika svētku pasākums kopā ar Burtu meitiņu un Ciparu vīru. Daudzi klātesošie pozitīvi izteicās par ģimnāzijas 11. klases audzēkni, ukrainieti Mariju Tiniakovu, kura šo pasākumu vadīja latviski. Marijas jaunākā māsa un brālis arī mācās ģimnāzijā, bet tētis Artjoms ir basketbola treneris.

Vairāk foto no abiem pasākumiem – www. ziemellatvija.lv, sadaļā “Foto”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

uzziņas

Valkas novada izglītojamo skaits uz 2023. gada 1. septembri vispārēji izglītojošajās iestādēs:

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā – 648 audzēkņi (tajā skaitā 530 pamatizglītības 1.–9. klasēs, 97 vidējās izglītības 10.–12. klasēs, 21 audzēknis pirmsskolas grupiņā “Mazie ģimnāzisti” Ausekļa ielā 5, 19 ukraiņu audzēkņi);

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ērģemes pamatskolā – 159 audzēkņi (tajā skaitā 100 pamatizglītības 1.–9. klasēs, 59 pirmsskolas audzēkņi, tajā skaitā 13 pirmsskolas audzēkņi grupiņā Kārķos “Kārķu skolā”).

Avots: Valkas novada pašvaldības Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.