Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pirmajās Lieldienās norisināsies “Kocēnu pavasaris 2023”

Foto: Edgars Vaivads

Pirmajās Lieldienās, 9. aprīlī, Kocēnos, pie Kokmuižas pils norisināsies tradīcijām bagātais pasākums “Kocēnu pavasaris 2023” ar svētku tirdziņu un daudzveidīgu aktivitāšu programmu maziem un lieliem apmeklētājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No plkst. 10.00 līdz 15.00 notiks Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku darinājumu tirdziņš, kurā piedalīsies aptuveni 100 tirgotāju. Tajā varēs atrast gan gardumus svētku galdam, gan skaistus darinājumus – rotas, dabīgo kosmētiku, rotaļlietas un daudz ko citu. Pavasara tirdziņu neatņemama sastāvdaļa ir stādi – arī Kocēnos varēs iegādāties puķu stādus savam košumdārzam, kā arī dārza darbiem noderīgus darbarīkus.

Bērnu priekam ciemos “Kocēnu pavasaris 2023” būs ieradušies mini ZOO “Mežiņi” ar lielu un mazu trusīšu saimi.

Plkst. 11.00 uz lielās skatuves sāksies svētku koncerts kopā ar Lieldienu Zaķi Žani. Koncertā uzstāsies  Valmieras Kultūras centra saksofonu ansamblis “Valmieras meitenes”, vokālās studijas “Notiņas” bērni, Dikļu deju grupa “Estrelas”, Kocēnu Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) “Savieši”, Kocēnu pamatskolas tautas deju kolektīvs “Saulītes”, Brenguļu Kultūras nama VPDK “Dzieti”. Dančos lustinās deju folkloras kopa “Dandari” no Rīgas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paralēli koncertam darbosies radošā darbnīca “Lieldienotava”, kur būs iespēja krāsot olas, rotājot tās ar dabas veltēm un sīpolu mizām un pēcāk tās ietīt krāsainos dzīparos. Varēs izšūpoties šūpolēs un sacensties olu ripināšanā. Iekrāsot olas citādos rakstos vaskā un krāsās ikviens interesents varēs kopā ar Mariju Mišeļenko no Ukrainas.

Aicinām uz pasākumu ņemt līdzi visskaistāko olu, kas piedalīsies izstādē! 

Kopā ar Ingu Loginu bērni varēs piedalīties radošajā darbnīcā “Mans Lieldienu zaķis”. Gaidot pavasari, koka darbnīcā pie Zaķa būs iespēja izgatavot kādu interesantu un noderīgu lietu no koka.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā jau ierasts, pasākuma noslēgumā norisināsies tradicionālā “Kocēnu pavasara” loterija ar bagātīgu balvu fondu ar mājražotāju un amatnieku sarūpētiem labumiem. 

Uz tikšanos Kocēnos!

Informāciju sagatavoja: Līga Tarbuna, Valmieras novada pašvaldība un Zane Bulmeistare, Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.