Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pilsētas apsaimniekotāji darbu sāk rīta vēsumā

FOTO: pexels.com

Šonedēļ, kad gaisa temperatūra pārsniedz plus 30 grādu atzīmi, Valkas novada pašvaldības Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa lūgusi iedzīvotājus būt saprotošiem un iecietīgiem, jo sētnieki, trimmeristi un citi nodaļas darbinieki savu darbu sāk jau no pulksten 6 rītā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinājumā skaidrots, ka “strādājot pašā svelmē, tas var radīt darbinieku pārkaršanu, ādas apdegšanu un vēl citas sekas cilvēku veselībai. Pilsētas teritorijas uzkopšanai var tikt izmantota tehnika, kas rada troksni, tāpēc lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojamies par sagādātajām neērtībām”.

Lai noskaidrotu, vai šajā vasaras sezonā bijuši gadījumi, kad iedzīvotāji cēluši trauksmi par zāles pļāvēju vai smagās tehnikas radīto troksni, Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Gints Stālmeisters atbild noliedzoši. Taču, vadoties pēc iepriekšējā gada vasaras sezonā piedzīvotā, kad ne tikai paši trimmeristi, bet arī nodaļas vadība saņēma iedzīvotāju sūdzības par zāles pļaušanu pirms pulksten 7 no rīta, nolemts izplatīt šo aicinājumu.

G. Stālmeisters skaidro, ka agri no rīta trimmeristi nepļaus zāli daudzdzīvokļu māju pagalmos, lai cilvēkiem, kuri vēl guļ, netraucētu mieru. Pašlaik aktīva grāvju pļaušana notiek uz tranzīt­ielas Zemgales–Parka–Varoņu ielām un Rūjienas ielā kopumā 15 kilometru garumā (vienā pusē – 7,5 kilometri, otrā – tikpat), kā arī uz tranzītielām virzienā uz Rūjienu un Smilteni kopumā desmit kilometru garumā. Pašlaik trimmerista darba pienākumus veic tikai trīs strādnieki. Nodaļas vadītājs atzīst, ka arī šo tranzītielu tuvumā ir daudzas privātmājas, bet viņš pats novērojis, ka māju saimnieki zāli savā teritorijā pļauj vai nu agri no rīta, vai vēlu vakarā, kad ir nedaudz vēsāks. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.