Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Piektdiena atnāk pirmdien jeb kur pazuda laikraksts

Foto: Ingūna Johansone

Ceturdien, kad kārtējais laikraksts bija aizsūtīts uz tipogrāfiju, saņēmām visai šokējošu ziņu, ka piektdienas “Ziemeļlatviju” tehnisku problēmu dēļ nodrukāt nevarēs. Nedaudz vēlāk jau saņēmām izsmeļojošāku skaidrojumu, ka  ceturtdien SIA “Poligrāfijas grupa Mūkusala” ražotnē laikrakstu drukas iecirknī notikusi ārkārtas situācija – izcēlies ugunsgrēks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Visvaldis Trokša medijiem pavēstīja, ka ārkārtas situācijas dēļ apturēta visa ražotnes darbība.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informēja, ka ārkārtas situācija tipogrāfijā saistīta ar putekļu aizdegšanos ventilācijas šahtā 20 kvadrātmetru platībā. Vēl pirms VUGD ierašanās evakuēti kopumā 60 cilvēki. Dzēšanas darbi tikuši ātri paveikti. Tā kā ugunsgrēkā necieta iekārtas, ražošanu ātri vien varēja atsākt, taču reģionālajiem laikrakstiem, kuru iznākšana paredzēta piektdien, tas vairs neko neglāba – laikraksts pie lasītājiem tik un tā, ātrākais, varēja nokļūt pirmdien, jo brīvdienās nestrādā pasts.

“Poligrāfijas grupa Mūkusala” atvainojas saviem klientiem, visām izdevniecībām un izdevniecību klientiem, kuru izdevumi netiks nodrukāti paredzētajā laikā,” teikts valdes priekšsēdētāja paziņojumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bez laikraksta piektdien palika ne tikai “Ziemeļlatvijas” lasītāji, bet netika nodrukāti arī citi reģionu laikraksti: “Neatkarīgās Tukuma Ziņas”, “Zemgales Ziņas”, “Alūksnes un Malienas Ziņas”,  “Bauskas Dzīve”,  “Staburags”, “Dzirkstele”, “Kurzemnieks”. Visi šie laikraksti tiek drukāti Mūkusalas tipogrāfijā.

Laikraksts “Ziemeļlatvija” šogad ir pieejams arī e-avīzes formātā, tas ir – to tieši tādu pašu kā drukas avīzi var izlasīt datorā, planšetē un mobilajā tālrunī. Piektdienas laikraksta numuram mēs devām iespēju piekļūt bez maksas, tā kā tie abonenti, kuri ar mobilajām ierīcēm ir uz tu, laikrakstu varēja izlasīt digitālā versijā.

Jāpiebilst, ka pirmdien abonenti saņēma piektdienas laikrakstu, bet otrdien kā allaž iznāca kārtējais laikraksta numurs.

Lai prieks lasīt!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.