Piektā spēle notiks Kocēnos

Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla sērijā starp “Valku/IGLU” un “Leģionu/Grobiņas SC” pēc četrām spēlēm rezultāts ir neizšķirts 2:2, tāpēc uzvarētāju noskaidrošanai komandām jātiekas piektajā spēlē.

Sākotnēji bija paredzēts, ka, līdzīgi kā pirmajās divās ceturtdaļfināla sērijas spēlēs, komandas piekto spēli aizvadīs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē, taču Grobiņas florbolisti izmantojuši tiesības atteikties no spēles Valkā, jo sporta halles laukuma izmērs neatbilst izslēgšanas spēļu reglamentam. Tāpēc sērijas piektā cīņa notiks sestdien, 18. martā, Kocēnu sporta namā. Spēles sākums pulksten 18.30.

Valkas florbolistiem izšķirošajā spēlē par iekļūšanu pusfinālā būs ļoti nepieciešams līdzjutēju atbalsts, tāpēc komanda gaidīs savus fanus Kocēnu sporta namā.

Sērijas uzvarētāji pusfinālā tiksies ar Liepājas florbola klubu “Kurši FSS”.