Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Piedāvā pasākumus starptautiskās sadarbības veicināšanai izglītības iestādēs

Foto: pexels.com

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina skolu un interešu izglītības pedagogus, izglītības iestāžu vadību un atbalsta personālu pieteikties dažādiem pasākumiem starptautiskās sadarbības veicināšanai izglītības iestādēs. Februārī piedāvā piedalīties vebinārā par sadarbību ar dažādiem cilvēkiem, starptautiskā tiešsaistes kursā un projektu partneru tirdziņā.  Papildus iespējams pieteikties nacionālā tiešsaistes kursā, kura laikā būs iespējams apgūt Eiropas skolu izglītības platformas (ESEP) TwinSpace vides iespējas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vebinārs par sadarbību ar dažādiem cilvēkiem

eTwinning aicina pieteikties dalībai vebinārā “Kas jāņem vērā, īstenojot projektu kopā ar dažādiem cilvēkiem?”, kas norisināsies 15. februāra plkst. 18:00. Vebināra ietvaros dalībniekiem būs iespēja iepazīties gan ar teoriju, gan praktiski pielietojamām zināšanām un uzdevumiem, kurus var pildīt jebkurā projekta stadijā individuāli un grupās. Pasākuma laikā dalībnieki uzzinās:

  • Kā cilvēki uztver laiku? Kāpēc daži kavē, bet citi vienmēr ir laikā?
  • Rezultāts, process, detaļas un iespējas. Kā salikt visu kopā, lai projekts tiek pie rezultāta?
  • Koučinga tehnika – 4 plānošanas jautājumi.
  • Grupu dinamika – īsi par to, kas notiek grupās un komandās viena projekta ietvaros.  

Vebināru vadīs Joanna Kristīne Golubeva. Joanna ir profesionāls integrālais koučs un personības attīstības prasmju  trenere. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.Plašāka informācija un reģistrācijas anketa šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Starptautisks tiešsaistes kurss par eTwinning sadarbības projektu organizēšanu

Līdz 14. februārim aicina visu priekšmetu skolotājus, kuri māca skolēnus vecumā no 11 līdz 19 gadiem, pieteikties starptautiskam tiešsaistes kursam, kas norisināsies no 21. februāra līdz 16. maijam. Kurss veidots, lai palīdzētu skolotājiem atrast projektu partnerus, izplānot un īstenot savu starptautisko projektu kopā ar kolēģiem no Itālijas, Serbijas, Lietuvas, Horvātijas un Gruzijas. Šoreiz īpašu uzmanību kursā pievērsīsim skolēnu iesaistei un idejām jau projekta plānošanas procesā.

Kurss sastāvēs no četrām tiešsaistes nodarbībām un patstāvīgā darba – starptautiska sadarbības projekta īstenošana. Par veiksmīgu dalību kursā ir iespējams saņemt apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (24h apjomā).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa šeit.

Starptautisks projektu partneru tirdziņš

Līdz 15. februārim aicinām skolotājus, skolotāju palīgus, interešu izglītības skolotājus, kuri māca no 1. līdz 12. klasei, pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā šī gada 22. februārī. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt Latvijas skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tiem, kuri nākotnē plāno piedalīties “Erasmus+” skolu sektora projektos, šī ir lieliska iespēja izmēģināt sadarbību ar potenciāliem partneriem. eTwinning cieši sadarbojas ar “Erasmus+” un eTwinning skolu sadarbības projekts ir lieliska iespēja pārbaudīt partneru uzticamību pirms ķeraties klāt pie lielākiem projektiem. Tirdziņā piedalīsies pedagogi no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Serbijas, Horvātijas un Maltas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa šeit.

Nacionāls tiešsaistes kurss par Eiropas skolu sadarbības platformu (ESEP)

Vēl līdz šī gada 21. februārim ir iespējams pieteikties dalībai nacionālā tiešsaistes kursā. Tajā dalībnieki iepazīs jauno Eiropas skolu sadarbības platformu un it īpaši TwinSpace vidi, kurā tiek īstenoti eTwinning un “Erasmus+” skolu sektora projekti. Tāpat dalībnieki uzzinās, kā atrast projekta partnerus, kā reģistrēt projektu, kā plānot un iekārtot sava plānotā vai esošā projekta tiešsaistes platformu TwinSpace. Lai piedalītos, nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam, kā arī aicinām pieteikties pārī ar vēl kādu skolotāju, lai mācīties būtu vieglāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kurs norises laiks: no 2023. gada  27.februāra līdz 24. martam. Kursā paredzētas 4 praktiskās tiešsaistes nodarbības par platformu un citām ar IKT lietošanu projektos saistītām tēmām, kā arī patstāvīgais darbs, lai katrs varētu strādāt savā tempā. Par veiksmīgu dalību kursā dalībnieki saņems apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (20h apjomā).

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa šeit.

Informāciju sagatavoja: Linda Muižniece,Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Pedagogu digitālās pratības pilnveides nodaļas projektu koordinatore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.