Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Piedalās starptautiskā lauksaimniecības izstādē “Pavasaris 2022”

SIA “UOT” priekšsēdētājs un ražošanas vadītājs Uģis Ozoliņš (no krisās) un pārdošanas vadītājs Ivo Ozoliņš uzskata, ja vien ir iespēja – lauksaimniecības tehnikas izstādēs ir jāpiedalās, tā iepazīstinot ar savu uzņēmējdarbību arvien plašāku interesentu loku. Foto: No personīgā arhīva

Pagājušās nedēļas nogalē izstāžu kompleksā “Rāmava” notika tradicionālā lauksaimniecības izstāde “Pavasaris 2022”. Izstādē tika pārstāvēti uzņēmumi no dažādiem Latvijas novadiem. Starp tiem bija arī Smiltenes novada uzņēmums “UOT”, kas piedāvā mežsaimniecības darbiem nepieciešamos tehniskos risinājumus – disku arklus, meža  sējmašīnas un citus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“UOT” pārdošanas vadītājs Ivo Ozoliņš pastāstīja, ka uz dažādām meža tehnikas un lauksaimniecības izstādēm, tostarp uz tām, kas norisinās Rāmavā, uzņēmuma pārstāvji dodas regulāri. “Latvijā esam vienīgie ar šāda veida piedāvājumu meža zemes apstrādei un ierīkošanai. Braucam ne tikai uz Rāmavu. Braucam arī uz citām vietām – gan tepat kaimiņos uz igauņu rīkotajām lauksaimniecības izstādēm, gan esam devušies arī tālāk. Šādās izstādēs galvenokārt iepazīstinām ar sevi, pastāstām par savu piedāvājumu. Interese bija no apmeklētāju puses, taču to, vai būs arī jauni klienti, zināsim pēc kāda laika. Jo cilvēki jau tikai vēlāk zvana, kad zina, ko vēlas, un ir gatavi veikt pasūtījumu,” saka I. Ozoliņš un min, ka jau šonedēļ dosies uz izstādi Zviedrijā, kas būs veltīta galvenokārt mežsaimniecības nozarei. Viņš norāda, ka vienmēr ir interesanti paskatīties, ko jaunu un inovatīvu piedāvā ražotāji lauksaimniecības tehnikas nozarē, tādējādi dodot iespēju vairāk apzināties savu lomu plašajā tehnikas piedāvājumā. Arī šajā reizē Rāmavā tika piedāvāta tehnika un aprīkojums dažādām vajadzībām, tehnoloģijas un pakalpojumi ražīgākam un efektīvākam darbam, konsultācijas, risinājumi laukiem un mežiem. “Ja jāsaka par apmeklētāju skaitu, mums gan par to ir grūti spriest, bet, manuprāt, izstāde vēl netika apmeklēta tik plašā mērogā, kā tas ir bijis laikā pirms tiem pandēmijas gadiem. Varbūt pie vainas bija laikapstākļi, tās dienas bija visai lietainas. Vismaz es esmu pieredzējis lielāku cilvēku plūsmu šādās izstādēs Rāmavā,” stāsta I. Ozoliņš.

Jāmin, ka arī šajā gadā pavasara lauksaimniecības izstādē piedalījās ražotāju pārstāvji no dažādām valstīm. Interesentiem bija iespējams ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties mežizstrādes, produkcijas pārstrādes, kā arī vides ainavas veidošanas un labiekārtošanas tehniku. Ik gadu izstādi apmeklē vairāki tūkstoši interesentu, kas ir saistīti ar lauksaimniecību un citām tehniskajām nozarēm. Izstādē piedalījās arī uzņēmumi, kuri piedāvāja energoefektivitātes uzlabošanas risinājumus, uzņēmumi no finansēšanas un apdrošināšanas sektora, kā arī mājražotāji, kas piedāvāja iegādāties savu produkciju.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.